Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Predlzenie casu navigacie.

pdq (380)|3.7.2009 10:26
Pouzivam htc touch 3G.Pouzivam navigaciu v tomto pristroji a moj dotaz je, akym sposobom predlzit zivotnost baterie aby mi navigacia dokazala bezat celu trasu Praha-Ostrava cca 4 hod.Vypol som i tel.cast pristroja a cakal vydrz aspon 8 hodin.Poradte co povypinat a nastavit aby mi vydrzala bezat navigace aspon 4 hodiny v kuse.kabel nepouzivam.nemam pripojku na zapalovac.Pouzivam Igo8.
zivan (615)|3.7.2009 10:33
Snizit podsviceni na minimum, vypnute BT a WiFi asi uz mas. A pak uz me v nouzi napada vypnuti displeje a navigace jen podle hlasu.

Nebo si koupit druhou baterii a pred "chcipnutim" jedne je na odpocivadle/u benziny vymenit :)
lelouch (331)|3.7.2009 10:56
Já tedy nevím, ale nepamatuji si, že by kdy někdo zmiňoval, že mu nějaká klasická miniUSB zlikvidovala HTC zařízení. Z mých zkušeností jdou dobíjet ČIMKOLI. Ve voze používam nabíječku z MIO, ve druhém voze nějaký univerzál s USB/MiniUSB kabelem... A dneska se dá něco podobného pořídit za cca dvě stovky. Mimoto, žádná z mých navigací nevydrží šlapat na baterie 4 hodiny - ani ty specializované (to umí prý akorát turistické Garminy - s ČB displeji a tak). Ano, některé nabíječky nestíhají nabíjet při velkém odběru, ale přinejmenším dokáží vybíjení výrazně zpomalit.

A to ještě nezmiňuji extra nabíjecí moduly na klasické tužkáče, soláry a podobně...

EDIT: Oprava, teď jsem náhodou natrefil na tohle - stačí i stovka (nebo nějakých 3,5 Euro)