Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prenost vetsich souboru do PPC

NokFrt (49)|24.7.2004 10:32
Mam SD kartu o velikosti 256 MB a rád bych ji občas využil a nahrál si na ni třeba film. Jelikož nemam čtěčku SD karet, tak jsem se pokoušel soubor s filmem o velikosti cca 150 MB překopírovat po kabelu přes ActiveSync. Bohužel asi u 4% se kopírování vždy přeruší a začne od záčátku. Po několika pokusech s různými soubory o různých velikostech jse zjistil, že přenesení souboru o velikosti větší než 50MB je naprosto nemožné.

Rád bych se proto zeptal:

1. existuje nějaký způsob jak přenést větší soubory do PPC, když nemam čtečku karet?
2. existuje nějaký program, který zpřístupní obsah PPC jako externí disk na PC (jak je to bežné u foťáků nebo MP3 přehrávačů)? Vím, že existuje rozšíření pro TotalCommander, které přidá PPC do síťového okolí, ale větší soubor se mě přes něj taky přenést nepodařilo.

Děkuji za pomoc

Tomas

1st EasySoft
Pavel Koza (4761)|24.7.2004 11:16
Ja vim, ze to neni uplne odpoved k tematu, ale ja bych vrele doporucoval v pripade tahani velkych souboru porizeni te ctecky... Stoji par stovek a uspora casu, jakou prinese, je znatelna.

Pocket PC maji totiz velmi pomaly zapis na kartu. Kdyz ten samy soubor kopiruju v integrovane ctecce notebooku, je to otazka par vterin. Kdyz to same delam na Pocket PC, muzu si jit uvarit caj...

Nebo je zde nejaky duvod, proc nelze pouzit externi ctecku?
ipf (2136)|24.7.2004 13:02
Já používám Total Commander, do kterého se vnoří plugin zobrazující v okolních počítačích cihlu. Vše najdeš ve starší diskusi, nebo na stránkách programu. TC pro CE je ve Freeware.