Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zmena do O2 SK

Celsius_ce4you (26)|2.7.2009 14:26
Nazdar
prave som presiel z t-mobilu na O2 fer na slovensku zaroven s prenesenim cisla. A teraz aj ked by tu mal byt O2 signal stale mi to nastavuje narodny roaming T-mobile. Neviete preco ? a ked rucne nastavim O2 siet tak sa mi vsetko sekne. a pomoze iba hardreset
diki
orkim (10)|2.7.2009 15:24
no, ono si treba zistiť ako si na tom v danej oblasti s pokrytím signálu......., ak tam nemá o2 dostačujúci signál tak ti bude skákať t- mobile......,

dalšia možnosť je hard reset, niekedy pomôže alebo zmena rádia.....
Celsius_ce4you (26)|2.7.2009 15:30
no signal niekedy skoci na O2 a tedy je plny.... hardreset som skusal niekolko krat a nepomohlo......... ine radio idem prave skusit
milos797 (259)|12.7.2009 22:42
Celsius poviem to laicky - O2 ked prislo na slovensko, tak potrebovali signal a podpisali taku zmluvu s T-mobile. Ked ti na O2 niekedy naskoci roamingovy signal T-mobile, tak si z toho nerob tazku hlavu. Tam platia pre telefonovanie normalne tie podmienky, ktore mas aj v sieti O2. takze pri fer 4sk alebo 3sk za minutu, podla toho ci si predplatis... Ale treba dat pozor na internet. Pocitam ze to bol jeden z dovodov prechodu do O2. Maju sice neobmedzeny, ale iba 3G rychlost a hlavne pokial mas siet T-Mobile, tak by nemal fungovat (alebo je spoplatneny, to som si neni isty). Takze pre hovory sa nic nedeje ked mas t-mobile ale pre internet je to prekazka.
Apropo, Hard reset ani nic s mobilom ti nepomoze. Nie je to chyba.
Dandan (1)|21.3.2010 13:48
Kurnik-šopa už pol roka mam O2 a posledne tri dni som stale v roamingu T-Mobile SK. Čo sa mohlo pokafrať? Už to niekto opravil?
demo_ce4you (54)|21.3.2010 17:29
mal som ten isty problem s O2, az jedneho pekneho dna proste nabehol O2 signal a uz drzi, ale trvalo to dost dlho(vyse roka). proste budes muset pockat kym tvoju oblast dobre pokryju....
Celsius_ce4you (26)|21.3.2010 21:45
uz som to vyriesil , staci v nastaveniach rucne vybrat operatora a to O2 a ide to ok