Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení Toshiba e800

Pavel Koza (4761)|23.7.2004 20:19
I když už je Toshibě e800 téměř 9 měsíců, stále zůstává zatím jediným Pocket PC zařízením s VGA displejem. A hned z kraje můžu prohlásit, že se jedná o nejlepší Toshibu, jakou jsem kdy měl v ruce. Kromě pozoruhodného displeje nabízí i dvojiie rozšiřujících slotů a jeden ze dvou bezdrátových modulů - Bluetooth či WiFi. Nesmím zapomenout ani na bohatou nabídku bonusových aplikací jak v paměti, tak i na přiloženém CDčku. Pokud se o tomto zařízení chcete dozvědět více, čtěte dál.



Přečtěte si celou recenzi.
RStein (2012)|23.7.2004 23:01
Pekne zarizeni, ale je videt, ze jde o "pionyra", ktery ma sve musky. Radeji si pristi rok koupim vyladnene zarizeni s vyladenym OS.:)
Zarazilo me, ze prezentace lze spoustet vzdalene pres WIFI !("Máte-li navíc Toshibu s WiFi a vhodný projektor, můžete své prezentace posílat na projektor dokonce bezdrátově."), ale ne pres bluetooth.

Celkove pekna recenze:)

Pavel Koza (4761)|24.7.2004 11:18
Dik:) To pres WiFi uz umi dlouho, ja se s tim setkal u e750ky. Nemel jsem sice projektor, tak jsem nezkousel, ale nemelo by to pry byt tezke a diky rychlosti WiFi i naprosto plynule.
MaPo_ce4you (174)|24.7.2004 21:18
K tomu promitani - pres BT je to uplne pase kvuli rychlosti, u Wifi je to o neco lepsi. Pokud komunikuje PDA(nebo notebook) s WLAN rozhranim projektoru naprimo, komunikuje v AdHoc rezimu (a tedy 2Mbit/s) a to az zase takovy fofr neni. Pokud je projektor pripojeny do infrastruktury pres WLAN AccessPoint, je sice teoreticka rychlost 11Mbit, ale v praxi to byva max. 5,5Mbit a navic je treba pripocist rezii site + ostatnich uzivatelu (sdilene pasmo). Takze realne je to pouzitelne to je na promitani prezentaci, desktopu a aplikaci, na promitani full-screen videa bych to ale pro jistotu nepouzival.

MaPo
RStein (2012)|24.7.2004 22:03
[QUOTE="MaPo"]K tomu promitani - pres BT je to uplne pase kvuli rychlosti, u Wifi je to o neco lepsi. Pokud komunikuje PDA(nebo notebook) s WLAN rozhranim projektoru naprimo, komunikuje v AdHoc rezimu (a tedy 2Mbit/s) a to az zase takovy fofr neni. Pokud je projektor pripojeny do infrastruktury pres WLAN AccessPoint, je sice teoreticka rychlost 11Mbit, ale v praxi to byva max. 5,5Mbit a navic je treba pripocist rezii site + ostatnich uzivatelu (sdilene pasmo). Takze realne je to pouzitelne to je na promitani prezentaci, desktopu a aplikaci, na promitani full-screen videa bych to ale pro jistotu nepouzival.

MaPo[/QUOTE]
Ja jsem nemel na mysili prenaseni prezentace, ale spise pouziti Toshiby jako "dalkoveho ovladace" projektoru, na coz je BT jako stvoreny.
Ted uz rozumim proc WI-FI...
MaPo_ce4you (174)|24.7.2004 23:26
[QUOTE]Ja jsem nemel na mysili prenaseni prezentace, ale spise pouziti Toshiby jako "dalkoveho ovladace" projektoru, na coz je BT jako stvoreny.
Ted uz rozumim proc WI-FI...[/QUOTE]

No, to by nejdriv chtelo projektor, ktery ma v sobe BT. Dalkace od projektoru ktere jsem mel kdy v rukou byly vzdy klasicke IrDA a ze jich par bylo. Bt jako dalkove ovladani jsem videl snad jen u jedne reprosoustavy od Logitechu, jinak jsem to nikde nevidel. Je to docela skoda, nemuselo by se mirit pres strop :D

MaPo