Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Velká recenze zařízení Toshiba e800

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

I když už je Toshibě e800 téměř 9 měsíců, stále zůstává zatím jediným Pocket PC zařízením s VGA displejem. A hned z kraje můžu prohlásit, že se jedná o nejlepší Toshibu, jakou jsem kdy měl v ruce. Kromě pozoruhodného displeje nabízí i dvojiie rozšiřujících slotů a jeden ze dvou bezdrátových modulů - Bluetooth či WiFi. Nesmím zapomenout ani na bohatou nabídku bonusových aplikací jak v paměti, tak i na přiloženém CDčku. Pokud se o tomto zařízení chcete dozvědět více, čtěte dál.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000142_MH5S179262004717212844.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Pekne zarizeni, ale je videt, ze jde o "pionyra", ktery ma sve musky. Radeji si pristi rok koupim vyladnene zarizeni s vyladenym OS.
    Zarazilo me, ze prezentace lze spoustet vzdalene pres WIFI !("Máte-li navíc Toshibu s WiFi a vhodný projektor, můžete své prezentace posílat na projektor dokonce bezdrátově."), ale ne pres bluetooth.

Celkove pekna recenze

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Dik To pres WiFi uz umi dlouho, ja se s tim setkal u e750ky. Nemel jsem sice projektor, tak jsem nezkousel, ale nemelo by to pry byt tezke a diky rychlosti WiFi i naprosto plynule.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

K tomu promitani - pres BT je to uplne pase kvuli rychlosti, u Wifi je to o neco lepsi. Pokud komunikuje PDA(nebo notebook) s WLAN rozhranim projektoru naprimo, komunikuje v AdHoc rezimu (a tedy 2Mbit/s) a to az zase takovy fofr neni. Pokud je projektor pripojeny do infrastruktury pres WLAN AccessPoint, je sice teoreticka rychlost 11Mbit, ale v praxi to byva max. 5,5Mbit a navic je treba pripocist rezii site + ostatnich uzivatelu (sdilene pasmo). Takze realne je to pouzitelne to je na promitani prezentaci, desktopu a aplikaci, na promitani full-screen videa bych to ale pro jistotu nepouzival.

MaPo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od MaPo
    K tomu promitani - pres BT je to uplne pase kvuli rychlosti, u Wifi je to o neco lepsi. Pokud komunikuje PDA(nebo notebook) s WLAN rozhranim projektoru naprimo, komunikuje v AdHoc rezimu (a tedy 2Mbit/s) a to az zase takovy fofr neni. Pokud je projektor pripojeny do infrastruktury pres WLAN AccessPoint, je sice teoreticka rychlost 11Mbit, ale v praxi to byva max. 5,5Mbit a navic je treba pripocist rezii site + ostatnich uzivatelu (sdilene pasmo). Takze realne je to pouzitelne to je na promitani prezentaci, desktopu a aplikaci, na promitani full-screen videa bych to ale pro jistotu nepouzival.

MaPo
    Ja jsem nemel na mysili prenaseni prezentace, ale spise pouziti Toshiby jako "dalkoveho ovladace" projektoru, na coz je BT jako stvoreny.
    Ted uz rozumim proc WI-FI...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Ja jsem nemel na mysili prenaseni prezentace, ale spise pouziti Toshiby jako "dalkoveho ovladace" projektoru, na coz je BT jako stvoreny.
    Ted uz rozumim proc WI-FI...
    No, to by nejdriv chtelo projektor, ktery ma v sobe BT. Dalkace od projektoru ktere jsem mel kdy v rukou byly vzdy klasicke IrDA a ze jich par bylo. Bt jako dalkove ovladani jsem videl snad jen u jedne reprosoustavy od Logitechu, jinak jsem to nikde nevidel. Je to docela skoda, nemuselo by se mirit pres strop

MaPo

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení E-TEN G500
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-09-2006, 00:42
  2. Velká recenze zařízení Acer n10
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 26-05-2004, 18:54
  3. Velká recenze zařízení T-Mobile MDA II