Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poslání SMS na jiné číslo, než označené jako mobil

eiffeltom (31)|30.6.2009 13:22
Mám u kontaktu číslo mobilu (domácí) a číslo do práce (taky mobil). Jak mám ale poslat zprávu na to druhé číslo? Nabízí mi to jen odeslat na mobilní domácí číslo, při psaní sms mi to u příjemce taky nabídne jen to mobilní domácí číslo. Jak na to? Díky
Pavel Koza (4761)|30.6.2009 13:36
Tak na tom jsem si před pár dny také vylámal zuby... Nejen, že jsem nakonec se staženým ocáskem skončil u bídného přepsání čísla ručně, ale když mi přišla odpověd a já dal Reply, tak se zpráva opět automaticky poslala na to hlavní (a v tuhle chvíli nesprávné) číslo... Jak z toho ven nevím, nepřišel jsem na to.
Zdenek Malinsky (9781)|30.6.2009 16:30
To je asi nejaka specialita souvisejici s TF, ne? Me to na Voxu a HP 514 normalne funguje. Muzu u kontaktu vybrat ze vsech cisel, ktera jsou u nej ulozena.
Pavel Koza (4761)|30.6.2009 17:11
Spíš to zkus na Treu, Windows Mobile Standard je v některých věcech dost odlišný.
Zdenek Malinsky (9781)|30.6.2009 17:22
Porad ho taham s sebou a jednou ho necham doma a hnedka je potreba. Takze az budu doma, vyzkousim. SMS posilam hlavne z HP 514, kde to jde, takze me toto prekvapilo a myslel jsem, ze to ma nejakou souvislost s TF.
osch (1330)|30.6.2009 17:41
Stačí při psaní zprávy tapnout TO: a zobrazí se klasické WM kontakty. Tam už to funguje jako "za starých časů" tedy po tapnutí na kontakt který má více čísel se tato zobrazí k výběru.
Odpovídání by mělo fungovat i z TF3D na číslo, ze kterého odpovídaná zpráva přišla.
Zdenek Malinsky (9781)|30.6.2009 18:53
Takže teď jsem doma dobil Treo a vyzkoušel. Ať se píše do adresního řádku rovnou, tzn. že zadávám znaky např. Malins.....nebo zadávám přes Menu - Add recipient, tak se dává na výběr veškeré telefonní číselnictvo a je lhostejno, zda jde o m, h nebo w. Tedy funguje to i na Profii, nejen na standard.
I když možná Palm na tomto zapracoval a vylepšil.
eiffeltom (31)|30.6.2009 19:32
tak ať to napíšu jak chci, nabízí to jen to jedno číslo - mobil

ale první rada funguje - stačí klepnout na nápis příjemce "To:" a zobrazí se klasický adresář Win s následujícím zobrazením všech čísel příjemce

děkuji :yes: