Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

chrastící repro při hovoru

mpsdesign_ce4you (3)|29.6.2009 09:47
je to vlastnost a nebo vada. Mám ho jeden den! Prosím o radu.
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2009 11:00
Tipnul bych, že hw vada. Můžeš zkusit snížit hlasitost, zda nerezonuje něco jiného a pak třeba i hard reset. Je-li to pro tebe překážka, určitě reklamuj. Voláš-li přes HF (drátové, BT) nebo D2 na volání nepoužíváš, je to možná zbytečné. Záleží na tobě, jak moc tě to irituje.
Jackal1 (161)|29.6.2009 11:04
Já mám něco podobného a takový zvuk slyším, jen při volání do mobilních sítí, na pevnou linku je zvuk krystalově čistý. Záleží opravdu na tobě, jak moc ti to překáží v hovoru a jak moc ti to vadí.
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2009 11:29
Ono také záleží, jak moc to chrčí a co si máme pod pojmem chrčení představit - to je dost individuální záležitost: někdo slyší na Měsíci trávu růst a někdo byl na vojně u dělostřelců.
A jak píše kolega výše - může se to lišit i dle toho, kam se volá (pevná, mobilní operátor....)
mpsdesign_ce4you (3)|29.6.2009 11:40
no jelikož jsem přešel z jednoho telefonu na druhý tak jsem si toho hned všiml. Zatím jsem volal a přijímal hovor z GSM.
Je to chrčení ve sluchátku jako když je příliš na hlas. Dal jsem volume na polovinu a dělá to stále.
Pro mne je to nepříjemná záležitost. Vyzkouším sluchátka
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2009 11:47
Tak to je zralé na reklamaci.
Jackal1 (161)|29.6.2009 11:51
Záleží opravdu jen na tobě, ale můžeš to dát poslechnout prodejci, nebo můžeš požádat servis o vyjádření. Třeba je to vada, třeba je to normální jev. :)
peha_ce4you (5)|14.8.2009 14:31
Zdravím no som čerstvím majitelom Diamondu 2 a už je to tu ,já aj kolegy sme si je objednali a máme ich 14 dní lenže jeho začal chrčať už po 3 dnoch a tak sme ho dali na reklamáciu no zatial ho nemá doma a môj sa od včera chová rovnako a to už aj tak že sa nedá cez neho volať to chrčanie a rezovanie je strašné,ješte to ide cez hlasný alebo sluchátka :? Tak proste a jasne ide aj môj na reklamáciu ale mám problém a to že behom tej doby čo ho mám som do neho inštaloval rôzné aplikácia a pri kontaktoch mám maily,adresy a iné veci tak že sa chcem opítať či sa dajú tieto údaje prekopírovať na kartu lebo mám obavy že o ne prídem,už sa mi to stalo na SPV C500 tam mi menili softvér a všetka moja robota bola fuč.No záverom asi tolko že na to že je to vlajková loď HTCčka tak sme velice sklamaný lebo sem na fórum som dostal odkaz z recenzie kde bolo asi 20 ludí s tým samím problémom.
Zdenek Malinsky (9781)|14.8.2009 15:15
PIM snad pravidelně syncuješ s Outlookem a ostatní si zazálohuj a pro všechny případy nastavení apod. vyexportuj a zazálohuj ručně. Ono sice většina backup manažerů slibuje obnovu i na jiné ROM, ale nic není 100%.
peha_ce4you (5)|14.8.2009 15:26
Vďaka dám se do toho ale nenormálne ma mrzí že tam mám fúru úprav a jiné no ale čo už,jo teraz som skúšal volať a už skoro nič nepočujem bez sluchátok sa nedá ani volať,dúfam že to nie je choroba HTC aj keď už som do teraz našiel vela týchto syndrómou.Inak zatial spokojnosť ;)
Gego (15)|23.8.2009 14:35
mal som podobny problem.pomohla zmena audio para3
htcjirka (1875)|23.8.2009 14:38
AudioPara3 se vetsinou pouziva na zesileni hlasitosti,v totmto pripade vznika problem chrceni sluchatka,kteremu zesileni nepomuze.