Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cas pro doruceni sms, nedostupny prijemce

sinco_ce4you (229)|28.6.2009 18:47
Sem tam se mi stane ze posilam sms nekomu, kdo je mimo signal nebo je off. Za cca pul hodiny me prislo ze zprava nebyla dorucena, ci tak nejak. V htc jsem nikde nenasel polozku pro nastaveni doruceni sms. V predchazejicich telefonech series40 i symbianu sla nastavit nejaka doba po kterou se ma operator pokouset dorucit sms. Az bude prijemce online. Ale v pda htc nic. Nic takoveho nebilo v WM5 ani v WM6.1. Nenasel jsem ani zadny tweak ktery by umel tohle nastavit. Vetsinou jsem na telefonu mel dobu max. Coz bylo asi 5 dnu. Asi. Chtel bych maximalni dobu.
Zdenek Malinsky (9781)|28.6.2009 22:54
No to je snad normální. Pak když je dotyčný online a SMS mu dojde, tak tobě přijde zpráva, že byla doručena.
sinco_ce4you (229)|29.6.2009 07:51
Jenze bych rekl ze to vypada na nastaverni na 1 hodinu. Pote uz neprijde. Tomu co jsem posilal sms, jsem byl u nej, asi tak 2 hod po odeslani sms, mel vypnuty telefon. A doted me neprisla sms o doruceni. A ze by od vcerejska od 5 hodin odpoledne nezapnul telefon? Tim ze v pda neni polozka o delce, casu, pokusu o doruceni bych rekl ze to neni na max. dobu ale na min.