Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HP IPAQ VOICE MESSENGER a jeho info ledka

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Ahoj, stal sem se nešťastným majitelem HP voice meesengeru. Po boji si začínám pomalu zvykat, ale jedna věc mě vážně irituje. Ledka v pravém horním rohu která by měla indikovat např. zmeškaný hovor nebo došlou SMS nějak nechce komunikovat. Svítí jen při nabíjení (či nabití - červeně vs zeleně).
    Máte prosím někdo tip jak ji donutit k poslušnosti. Taková drobnost a ušetří mi mnoho mačkání...
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ta indikace nefunguje od začátku nebo to přestalo "zničehonic" fungovat?

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Od začátku, respektive úplně na začátku nevím. Začal sem do toho ládovat aplikace všetně nepoužitelné češtiny od sunnysoftu. Pak sem teda zjistil, že kvůli češtině jsou nepoužitelné kontakty. Následoval factory reset a pak sem našel recenzi tady na ce4you kde sem se dočetl, že má fungovat i po zmeškanym hovoru tak sem to zjitil...
    Právě jsem přišel na velice otravnou věc u WM kterou asi znáte. Inormace o vybité baterii ztrátě dat atd. Dá se to nějak vypnout?

Děkuju Pavel

Ještě doplnění: začal sem si hrát s registrama a našel sem úpravu profilu. Tak sem nastavil blikání ledky a bliká. Ovšem jen při vytáčení. Ihned jak si přestanu volat tak skončí. tzn info o zmeškaném hovoru to není. Někde přece musí jít upravit stav který říká co se má dít po nepřijetí hovoru. Pomoooooc
    parm name="RingTypeAll" value="af1v0pw1r"

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

nejsi sám komu po prvním spuštění hp ipaqu zamrzl úsměv na rtech - podařilo se někomu vyřešit hledání v kontaktech? to filtrování pomocí kláves co předvání je na ránu kladivem - by mne zajimalo jestli ten, kdo tento telefon narvhoval, zkoušel hledat na hp a pak si to zkusil na jiném windows mobile

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tohle zařízení jsem měl asi před 3/4 rokem (beta) a nemám k němu ani návod, ale myslím, že by to mělo jít někde nastavit v nastavení (u zvuků a zvonění). Jako alternativu můžeš vyzkoušet Dont Forget od Hujera.

EDIT
    Ale uznávám, že tento model nepatří mezi nejzdařilejší zařízení od HP a urřitě nebude vlajkovou lodí.

Podobná témata

1. HP iPaq Voice Messenger
    Od kastovsky v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-11-2012, 13:26
  2. hp iPAQ Voice Messenger, hlasitost ve sluchátkách
    Od Miras 36 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-01-2010, 20:33
  3. [HP iPaq Voice Messenger] Prepinanie beziacich procesov
    Od pagino v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-05-2009, 14:39
  4. HP iPAQ Voice Messenger
    Od MrQuick v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-02-2009, 15:09
  5. První HP smartphone iPAQ 510 Voice Messenger v prodeji
    Od Zdenek Malinsky v sekci iPAQ 5xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-06-2007, 11:49