Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP IPAQ VOICE MESSENGER a jeho info ledka

Morllor (2)|25.6.2009 17:35
Ahoj, stal sem se nešťastným majitelem HP voice meesengeru. Po boji si začínám pomalu zvykat, ale jedna věc mě vážně irituje. Ledka v pravém horním rohu která by měla indikovat např. zmeškaný hovor nebo došlou SMS nějak nechce komunikovat. Svítí jen při nabíjení (či nabití - červeně vs zeleně).
Máte prosím někdo tip jak ji donutit k poslušnosti. Taková drobnost a ušetří mi mnoho mačkání...
Zdenek Malinsky (9781)|25.6.2009 19:23
Ta indikace nefunguje od začátku nebo to přestalo "zničehonic" fungovat?
Morllor (2)|26.6.2009 09:13
Od začátku, respektive úplně na začátku nevím. Začal sem do toho ládovat aplikace všetně nepoužitelné češtiny od sunnysoftu. Pak sem teda zjistil, že kvůli češtině jsou nepoužitelné kontakty. Následoval factory reset a pak sem našel recenzi tady na ce4you kde sem se dočetl, že má fungovat i po zmeškanym hovoru tak sem to zjitil...
Právě jsem přišel na velice otravnou věc u WM kterou asi znáte. Inormace o vybité baterii ztrátě dat atd. Dá se to nějak vypnout?

Děkuju Pavel

Ještě doplnění: začal sem si hrát s registrama a našel sem úpravu profilu. Tak sem nastavil blikání ledky a bliká. Ovšem jen při vytáčení. Ihned jak si přestanu volat tak skončí. tzn info o zmeškaném hovoru to není. Někde přece musí jít upravit stav který říká co se má dít po nepřijetí hovoru. Pomoooooc :)
parm name="RingTypeAll" value="af1v0pw1r"
sakalik_ce4you (1)|27.6.2009 16:05
nejsi sám komu po prvním spuštění hp ipaqu zamrzl úsměv na rtech - podařilo se někomu vyřešit hledání v kontaktech? to filtrování pomocí kláves co předvání je na ránu kladivem - by mne zajimalo jestli ten, kdo tento telefon narvhoval, zkoušel hledat na hp a pak si to zkusil na jiném windows mobile
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2009 11:04
Tohle zařízení jsem měl asi před 3/4 rokem (beta) a nemám k němu ani návod, ale myslím, že by to mělo jít někde nastavit v nastavení (u zvuků a zvonění). Jako alternativu můžeš vyzkoušet Dont Forget od Hujera.

EDIT
Ale uznávám, že tento model nepatří mezi nejzdařilejší zařízení od HP a urřitě nebude vlajkovou lodí. :(