Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP Jornada 690-WIFI otazky a GPRS problem

Martin K (9)|23.7.2004 06:43
1.
Prosim o radu ,jakou verzi WIN ma HP Jornada 690?
V properties je Microsoft Windows CE,Handheld PC Edition 3.01,ale podtym je Core system version 2.11.
Je to tedy WIN CE 2.11 nebo 3.01?
2.
Dalsi dotaz mam ohledne CF WI FI karty Ovislink WL1100,ma drivery pro WIN CE 3.0,Da se sehnat PCMCIA-CFII redukce?!kde? (ne CFI -ta je bezna )
3.
Po dlouhem nastavovani se mi podarilo pripojit T68i s J690 -pres infraport.Ale kdyz jsem vsechno nastavil (GPRS) a J690 se uz ma napojit do internetu a nacist stranku,telefon hlasi GPRS network failure! S NB a jinymi PDA mi GPRS na T68i funguje normalne,v cem je problem? irda driver na telefon?Skuste poradit.
Dik.
PavelR. (2184)|23.7.2004 08:13
[QUOTE="Martin K"]1. Prosim o radu ,jakou verzi WIN ma HP Jornada 690?
V properties je Microsoft Windows CE,Handheld PC Edition 3.01,ale podtym je Core system version 2.11.
Je to tedy WIN CE 2.11 nebo 3.01?
[/QUOTE]

... WinCE 2.11

[QUOTE]
2. Dalsi dotaz mam ohledne CF WI FI karty Ovislink WL1100,ma drivery pro WIN CE 3.0,Da se sehnat PCMCIA-CFII redukce?!kde? (ne CFI -ta je bezna )
[/QUOTE]

... zkusil bych se zeptat zde ... ovšem nejsem si jist, zda ovladače pro WinCE 3.0 budou na starší verzi fungovat ...

[QUOTE]
... irda driver na telefon?
[/QUOTE]

... instaloval si do Jornady nějaký?

PavelR.
skromny (84)|23.7.2004 08:23
[QUOTE="Martin K"]1.
3.
Po dlouhem nastavovani se mi podarilo pripojit T68i s J690 -pres infraport.Ale kdyz jsem vsechno nastavil (GPRS) a J690 se uz ma napojit do internetu a nacist stranku,telefon hlasi GPRS network failure! S NB a jinymi PDA mi GPRS na T68i funguje normalne,v cem je problem? irda driver na telefon?Skuste poradit.
Dik.
[/QUOTE]

Ja mam starucku ornadu spojazdnenu s T300kou od SE, tam rozdiely velke nie su... Jedine co som spojazdnoval bolo vytvorenie IrDA portu cez registre... Potom uz len nastavenie GPRS podla operatora a bolo to chodive...
Martin K (9)|23.7.2004 08:43
to Pavel R.

instaloval jsem od Ericssonu R320 ( na t68i neexist) a generic irda driver-jsou na COM3- nefunguje to.

to Risko
bol by som rad keby ste mi pomohli s tym nastavenim,hlavne tie registre a drivery,aky driver mate na SE T300?
Ako mam nastavit ten irda port cez registre? Aku jornadu mate?
dik
skromny (84)|23.7.2004 08:50
[QUOTE="Martin K"]to Pavel R.

instaloval jsem od Ericssonu R320 ( na t68i neexist) a generic irda driver-jsou na COM3- nefunguje to.

to Risko
bol by som rad keby ste mi pomohli s tym nastavenim,hlavne tie registre a drivery,aky driver mate na SE T300?
Ako mam nastavit ten irda port cez registre? Aku jornadu mate?
dik[/QUOTE]

Jornada je 680 rozsirena na 690... Puovodny link nemuozem najst, ale v principe je to spisane aj tu , driver nemam ziaden, jedine bolo toto nastavenie
Martin K (9)|23.7.2004 09:00
to Risko:

dakujem za link,ten driver mam nazvat Siemens S25 irda,aj ked mam SE T68i?
pouzivate normalne net cez GPRS ET alebo Orange?
skromny (84)|23.7.2004 09:04
[QUOTE="Martin K"]to Risko:

dakujem za link,ten driver mam nazvat Siemens S25 irda,aj ked mam SE T68i?
pouzivate normalne net cez GPRS ET alebo Orange?[/QUOTE]

Ako sa ten kluc nazve taky nazov ponukne pri vybere modemu, takze kludne T68i... mam to rozbehane cez ET, teda myslim ze este stale hej :D - Jornada je uz par mesiacov v skrini a zalohovana nebola, takze je uz asi panensky cista :D :D Nieje ale problem okukat nastavenia z iPAQ ak by bolo treba...
Martin K (9)|23.7.2004 11:44
to irda GPRS vyskusam to vecer
dik

nahodou niekto neviete aka wifi pcmcia karta funguje pod win ce 2.11 na HP jornada 680. Mala by Compaq WL 100 a Orinoco Classic gold?
http://www.hpcfactor.com/hcl/search.asp?mstrcat=7
PavelR. (2184)|23.7.2004 12:16
[QUOTE="Martin K"]to irda GPRS vyskusam to vecer
dik

nahodou niekto neviete aka wifi pcmcia karta funguje pod win ce 2.11 na HP jornada 680. Mala by Compaq WL 100 a Orinoco Classic gold?
http://www.hpcfactor.com/hcl/search.asp?mstrcat=7[/QUOTE]

... ovladače k WinCE 2.11 existovaly ke staré verzi Socket WLAN Card (viz zde ... zkusil bych Kobe, zda ji mají).

PavelR.
Anitka (108)|13.9.2004 16:48
[QUOTE="Martin K"]1.
3.
Po dlouhem nastavovani se mi podarilo pripojit T68i s J690 -pres infraport.Ale kdyz jsem vsechno nastavil (GPRS) a J690 se uz ma napojit do internetu a nacist stranku,telefon hlasi GPRS network failure! S NB a jinymi PDA mi GPRS na T68i funguje normalne,v cem je problem? irda driver na telefon?Skuste poradit.
Dik.
[/QUOTE]
Asi už jdu z křížkem po funuse, ale teď jsem si koupil stařičkou Jornadu 680 (kdysi jsem se do ní zamiloval) a na tenhle problém jsem taky narazil. GPRS připojení nevyžaduje Login a Heslo, ale zrovna na 680tce to prostě bez něj udělá tuhle chybu. Stačí tam napsat libovolný login a funguje to!

Jinak IR driver pro GPRS mám taky, stačí se ozvat! :)