Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zvukové ohlášení příchozí sms

Magic-x (16)|22.6.2009 16:58
Zdravím,
tak jsem asi týden majitelem tohoto zařízení. Zatím jsem s ním celkem spokojený, ale od včerejška mě trápí jedna maličkost. Když mi přijde smska, tak mi telefon občas o tom dá vědět a občas se tváří jakoby se nic nedělo. Dnes už se tedy spíš víc tváří, jakoby se nic nedělo. Patrně bych řekl, že je to softwarový problém. Setkal se s tím někdo už nebo ne? Dost mě to trápí, protože smsky dost využívám :( . Ostatní běhá naprosto bez problémů, včetně tolik diskutované navigace. Mam anglickou verzi ROM 1.39.405.2 WWE s českým interwritem od sunnysoftu. Softwarový reset ani vypnutí-zapnutí přístroje nepomáha.

Předem díky moc za typy.

Magic-x
qwido (70)|22.6.2009 17:47
Mě to dělalo taky na EN verzi. Bohužel, řešení neznám.
Já jsem to vyřešil nahráním nové ROM.
Magic-x (16)|22.6.2009 19:34
Jakou ROM jsi do něj nahrál? Já jsem teď udělal Hardreset a zatím dobrý.
qwido (70)|22.6.2009 21:41
Momentálně zkouším UDK Topaz R0 s win 6.5. Ale asi nejlepší, kterou jsem měl byla
[PDACorner - WWE] X-Treme.V2 | 21068 | Based 1.43.
Nenašel jsem jediný problém a je velmi rychlá. Celkově mi přijde jako Eržika na diamond 1.
zimmi (68)|23.6.2009 10:19
Neboj, nejsi v tom sám, mně to dělá taky. Ta Extreme v2 má tu výhodu, že při příchozí sms ti vzbudí mobil, tzn. přehraje zvuk a začne blikat (když nepřečteš, sám se zase zamkne). Nebo si zkus stáhnout advanced config, a někde v messaging (nebo battery, nevím jistě) je volba "battery timeout" (tak nějak) - tu nastav na víc než sekundu (třeba 5 nebo 10) - telefon totiž při přijetí sms začne blikat, ale za tu sekundu nestihne nahrát zvuk.
zimmi (68)|24.6.2009 17:23
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=529527 - vyšel hotfix