Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zapnutí PDA při zapojení napájení

Petr89 (152)|22.6.2009 00:19
Zdravím. Doma se mi válí mé staré hx4700 a tak jsem dostal nápad, že bude lepší, když ho namontuju do auta na pevno, než aby se mi válelo v šuplíku. Poslouží skvěle jako navigace.. Už mám vymyšlené kam ho umístím, i jak. Ale problém je, že tak jak to mám vymyšleno, tak se nedostanu k tlačítku power. Chci ho uplně celé zakrýt, aby byl vidět jen display. Takže nejlepší řešení by pro mě bylo to, že jakmile otočím klíčkem, zapne se napájení ze "zapalovače" a tím se zapne i PDA. V něm nastavím aby se při napájení nevypínalo. Poté až vypnu klíček, samo se vypne, páč napájení mít nebude... Ale bohužel to v PDA nastavit nejde. Zapne se, jen když ho připojím přes USB k počítači.. Nevíte někdo o prográmku, který by to umožnil, nebo třeba jak přepsat registry, aby to nějak fungovalo? Předem děkuji za pomoc, nebo radu.
mareka_ce4you (150)|26.6.2009 20:37
A co třeba dirka na párátko k tl power? :)
Petr89 (152)|2.7.2009 14:23
Dirka na párátko by určitě šla, ale to už si ho mohu nechat venku na skle a zapínat ho jen když budu potřebovat.. :-( Opravdu někdo nevíte jak by tohle šlo udělat? Určitě by šli nějak přepsat registry, nebo tak něco.. Moc prosím.

Předem děkuji.