Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mobil Hamtel

tupy rastislav (0)|21.6.2009 22:27
Kamarat mi doniesol mobilni telefon hamtel a ma problem ked ho nabije tak mu dlho nevidrzi baterka ked zapne televizor staci na 10min a baterka klesne na jednu palicku ale vidrzi volat 3 dni ale uz nepusti fotoaparat ani televizor nic coje narocne na odber baterka je dobra lebo ma dve a skusal aj v druhom tel atam ide ja mislim ze softver len nikde miho nenaslo nevie niekdo poradit jeto china vyrobok a toje problem dik
Zdenek Malinsky (9781)|21.6.2009 22:43
Co to je za zařízení? Můžeš dát link? Opravdu to jede to pod OS PocketPC / Windows Mobile? :?
tupy rastislav (0)|23.6.2009 23:06
Ahoj jeto Hantel robi to china nema to windovs jetoto normalni telefon len toma 5megovi fotoaparat a televizor a dve sim karti a dve pametove karti toma kamarat a zacal mu blbnut tak to doniesol ci muto neviem spravit ale nema ani nabijacku ktomu tak to nemam ani jako nabit anerobil som normalni telefon len windovsovi spv m700 tam som flesoval soft a ide dobre mamtam 6,1taku viripovanu tak som mislel ci mi nevie niekdo poradit co stim
Zdenek Malinsky (9781)|24.6.2009 14:32
Jelikož to není zařízení s operačním systémem Windows Mobile / Pocket PC jsi tady nejen off-topic, ale i off-forum a off-web. :D
Zkus to jinde, kde se těmto zařízením věnují.
tupy rastislav (0)|26.6.2009 01:57
Dobre moc tu nepisem tak nevim porad mi na akom fore sa spitam a vedel bisi mi poradit mam este simensa sx1tomi doniesol svagor ked ho zapnem tak len zapiska a neda sa nabiat jeto soft a jak to odstranim alebo link kde to pisu a ja mam este SDA2 len mi zacalo zamrzat ked ho zapnem tak nejde nic robit joestikom mal som to aj 3 krat v servise Tmobile vratili zeje v poriadku a nejde teraz ho mam v supliku chcem este o2 tak bisa hodil dik za radu rasto
Zdenek Malinsky (9781)|27.6.2009 14:17
O Hamtelu nic nevím, tak ani nic neporadím. Simens SX1 asi na Siemsnmanii nebo symbianfóru.

SDA2 je s WM. Zkus to v sekci HTC smartfounů a prosím, piš trošku lidsky.
tupy rastislav (0)|27.6.2009 17:47
dyk skusim to pohladat natich forach cosi pisal a skusim pisat normalne Rasto:sarcastic: :yes:
tupy rastislav (0)|28.6.2009 02:48
Pozeral som po forach to sda 2 ale upgrade na wm 5alebo 6,1 tam mi nic nenaslo vies mi poradit niesom tak zabehnuti jako vi dyk:(