Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

1915 a casta kalibrace

vurmik (145)|23.7.2004 06:17
Zdravim,

jak jsem v predchozim dotazu naznacil, poridil sem si na inz 1915.

mam s ni takovy jeden zadrhel, musim docela casto kalibrovat nacoz z 3760 nejsem vubec zvyklej, tam sem to udelal jen jednou a uz nebyla potreba.

v cem je zrada a jak se to da odstranit??

diky za info

Vurmik
PavelR. (2184)|23.7.2004 08:00
[QUOTE="vurmik"]Zdravim,

jak jsem v predchozim dotazu naznacil, poridil sem si na inz 1915.

mam s ni takovy jeden zadrhel, musim docela casto kalibrovat nacoz z 3760 nejsem vubec zvyklej, tam sem to udelal jen jednou a uz nebyla potreba.

v cem je zrada a jak se to da odstranit??

diky za info

Vurmik[/QUOTE]

... co znamená "dost často"? Ideálně by měla být kalibrace vyžadována jen po tvrdém resetu. Pokud je to častěji (např. každý den) nebude něco v pořádku s dotykovou vrstvou displeje. V tomto případě bude nutné se domluvit se servisem HP. Před tím bych ještě možná zkusil obligátní tvrdý reset a zjistil, zda se zařízení bude chovat stejně i bez jakéhokoliv nainstalovaného SW.

PavelR.
vurmik (145)|23.7.2004 08:20
jojo je to asi tak 1az2x za den, podle pouzivani.

no vzhledem k tomu ze jej mam teprve tyden, tak sem tvrdej restart nezkousel, ale zkusim to jen co si udelam zalohu dat.

no a co by to obnaselo v nejhorsim pripade??

vztahuje se na to zaruka??

Vurmik
RStein (2012)|23.7.2004 08:29
[QUOTE="vurmik"]jojo je to asi tak 1az2x za den, podle pouzivani.

no vzhledem k tomu ze jej mam teprve tyden, tak sem tvrdej restart nezkousel, ale zkusim to jen co si udelam zalohu dat.

no a co by to obnaselo v nejhorsim pripade??

vztahuje se na to zaruka??

Vurmik[/QUOTE]¨
Na tohle se musi vztahovat zaruka:) Pokud tedy jste jeho povrch nelestil smirgl papirem a pod:)
vurmik (145)|23.7.2004 08:35
no je na nem jeste folie od predesleho majtele, takze nevim, ale sned bude ok.

sem si taky myslel jestli to nemuze delat trebas ta nalepena folie ze se ruzne rozpina a tak.

PavelR. (2184)|23.7.2004 10:02
[QUOTE="vurmik"]no je na nem jeste folie od predesleho majtele, takze nevim, ale sned bude ok.

sem si taky myslel jestli to nemuze delat trebas ta nalepena folie ze se ruzne rozpina a tak.

[/QUOTE]

... záruka ano pokud je PDA stále v záruční době :)
... Folie by na to neměla mít vliv.

PavelR.
vurmik (145)|23.7.2004 10:36
no clovek co sjem to od nej koupil rika ze je 18 mesicu stare, tak snad jeste jo, ale budu z nej muset vydyndat zarucak, ten mi bohuzel nepredal.

tak snad to vyjde.

Vurmik
Pavel Koza (4761)|23.7.2004 11:17
[QUOTE="vurmik"]no clovek co sjem to od nej koupil rika ze je 18 mesicu stare, tak snad jeste jo, ale budu z nej muset vydyndat zarucak, ten mi bohuzel nepredal.[/QUOTE]

Zavolejte do HP servisu, pokud je skutecne jen 18 mesicu stara a kupovana v CR, nemusi byt ten zarucak potreba, oni kouknou do computeru...:) Ale volejte, muzu se mylit.