Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3650 Touch Cruise - zamrznutí hovoru

endivie_ce4you (2)|20.6.2009 21:44
zdárek lidičky.mám takovej problém.... mám telefon HTC P3650 Touch Cruise.... všechno je v naprostém pořádku, i hovory kromně volání na jedno číslo... po cca minutě se telefon zasekne, já slyším takový "trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr" a telefon absolutně nereaguje.... člověku na druhé straně to stichne a pak to začne hlásit že volaný účastník není dostupný.... XD dělá mi to jen u jednoho čísla jinde jsem tento problém nezaznamenal... napadá vás něco? jde zrovna o celkem důležité číslo....
Zdenek Malinsky (9781)|21.6.2009 20:14
Tipnul bych operátora Vodafon, ten se leckdy chová prapodivně. A co dělat? Nejdříve to zkusit řešit s operátorem, resp. oběma, pokud to není v jedné síti (vsadím se, že budou tvrdit, že je to problém druhého oeprátora nebo chyba telefonu), zkusit jinou (jiné) SIM a jiné telefony, popř. jejich kombinace. Není možné, že by to byl problém v slabém signálu? Jako poslední možnost bych volil flashnout jinou ROM, ale pokud jinde není problém, bylo by to skoro zbytečné. :?
endivie_ce4you (2)|22.6.2009 01:45
No já mám TMobile a sestra má teďka Vodafone ale číslo od Tmobilu (přešla ale už asi před dvěma lety) ...

Každopádně test dopadl takto....

Moje SIMkarta, telefon HTC - sestřina SIMkarta, její Samsung >>> problém který řešíme....
Moje SIMkarta, telefon HTC - sestřina SIMkarta, půjčená Nokia >>> problém přetrvává
Půjčená SIMKARTA, telefon HTC - sestřina SIMkarta, její Samsung >>> problém přetrvává
Moje SIMkarta, půjčená Nokia - sestřina SIMkarta, její Samsung >>> ok

Což tedy vylučuje problém Simkaret... Z jiného telefonu se svoji Simkartou bez problému,naopak s jinou Simkartou v HTC problém s voláním na její číslo přetrvává.... A co s tím teďka teda? :D

Ještě jsem zkusil s ni telefonovat a přimom hrát třeba Solitaire... V tom případě se telefon nesekne, jen se ukončí hovor (ji to začně hlásit že nejsem dostupný a mně tůtat) ,Solitaire jde dál ale čeho jsem si všiml že jakmile ji to spadne tak já na dobrých 10 vteřin příjdu o signál a když si dám nahoře ten přehled kde má být psáno T-Mobile CZ tak to tam píše žádné služby...
Zdenek Malinsky (9781)|22.6.2009 02:10
A co na to říkají na infolince oprátorů (zkoušeli-li jste se ptát i tam)?

Ještě můžeš zkusit zazálohovat, udělat hard reset a zkusit volat (tedy bez instalace dalších aplikací). Je to jaksi podívné a problém bude těžko dohledávat. btw dělá to ten problém, když sestra volá tobě na T-Mo?
majkl.s_ce4you (0)|23.6.2009 17:10
Mel sem stejnej problem(Ja TM a volany na O2) po minute zasek..
Od te doby co mam Win6.1 ze stranek HTC se to zatim nestalo.