Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

shanim normalni HTC Touch (Elf) folii

Beny_ce4you (53)|19.6.2009 14:53
Zdar, asi tak tyden, dva nazpatek sem si po nejakym roce a pul koupil novou folii pro meho Touche od Sunnysoftu. Folie je uplne na nic, uz je poskrabana vic nez ta predtim, videt na ni neni pri mirnem slunku skoro nic. Prijde mi ta folie desne mekka a kdyz na ni omylem zajedu nehtem tak se hned udela ryha. Budu si muset koupit novou a tak premyslim ze se nejdriv poradim nez vyhodim nejake penize. Sunnysoft ma jeste jednu folii a to antireflexni. Chtel bych se zeptat zda s ni ma nekdo zkusenosti zda vydrzi a neposkrabe se behem prvniho tydne.

Ma nekdo tip na dobou folii, na kterou muzu sahat prstem (kdyz uz to je Touch) a vydrzela by dejme tomu aspon ten rok? Neco jako byla original folie k telefon v baleni.

Dik beny
Beny_ce4you (53)|19.6.2009 18:47
prosim moderatory o presun do spravneho fora, tedka sem si vsiml ze to je blbe. Ma to byt v "ostatni .. PDA" ne smartphone
Beny_ce4you (53)|22.6.2009 18:52
tak nic, problem solved, moje chybka :P
havran_ce4you (0)|22.6.2009 22:46
Na svého Touche jsem po delším hledání došel taky k Sunnysoftu, kde jsem si koupil zřejmě stejnou folii Brando, číslo 110-PBA-058. Mám ji od února a zatím tam nemám ani jednou škrábnutí a to ani nad exitačním křížkem. Je blýskavá, tuhá a přitom citlivá, drží dokonale, absolutně nemám výhrady. Nedal jste si tam peel off kryt z folie ??? :sarcastic: Sorry nechci urazit, ale Váš popis je zcela v rozporu s mojí zkušeností. Rozhodně přeju více úspěchů v druhém pokusu.:))