Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zobrazení událostí kalendáře v TF3D

sobul_ce4you (33)|19.6.2009 11:25
Nevíte o triku, jak nechat zobrazit na homescreenu či v kalendáři události z kontaktů jako jsou svátky a narozeniny? Tzn. načíst si je z databáze kontaktů. Obdobně jako to dělá např. PocketInformant či AgendaOne? Řešení přidat je jako celodenní událost v Outlooku a sesynchronizovat je nepraktické a kalendář se tak neúměrně nafukuje. Díky
mistm (477)|19.6.2009 20:32
kdyz jsem spojoval kontakty s facebookem, tak tam byla volba, jestli chci ulozit i narozeniny. Ty narozeniny se ulozily ke kontaktu i do kalendare. Takze jsem se rozhod v tomto stylu pokracovat a vse jsem to rval do kalendare jako celodenni udalosti. Pro kontakty, u kterych jsem nedostal datum narozeni do kalendare z facebooku, jsem si udelal makro v Outlooku na desktopu, ktery vzal jejich narozeniny a ulozil do kalendare.

Obavam se, ze primo v TouchFlo to mozne neni.
Zdenek Malinsky (9781)|20.6.2009 10:01
I když se TF postupně zlepšuje, pro toho, kdo potřebuje mít hodně PIM informací, je to stále nedostačující (jako v tomto případě). Buď musíš použít Manilu a nebo úplně TF vypnout a používat klasické today pluginy (Spb Diary, SBSH Breeze apod.).
janox (216)|27.8.2009 20:30
Možno to sem nepatrí, ale nechcem otvárať novú tému. V TF3D v záložke počasie nemám na náhľade jednotlivých dní nápisy akého dňa sa to týka. Keď som mal HTC PRO1 a experimentoval som podľa návodu v tomto fóre so zmenou jazyka v registroch - v angline tam nápis bol a keď som to preklopil do slovenčiny tak nadpis dňa zmizol. Touch PRO2 mám origoš v slovenčine (interwrite). Je to možné dajako vrátiť nápis dňa naspäť úpravou v registroch? :?: :((