Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 43 z 43

Téma: Asus P565 - WM6.1 CZ - OS 5.2.19965 1.2.3 V6.12

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

A když si to udělal, viděl si průběh fleše na displaji ?
    A po ukončení ti napsal successful update a restartoval ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Takze zarizeni je v servisu, tak snad bude vsechno v pohode. Akorat to cekani je docela strasne.
    No a k tem dvoum otazkam : Nenajelo mi pak vubec nic. Pro predstavu 1) sipka dolu 2) reset 3) vyndani stylusu z resetovaciho tlacitka a pusteni sipky 4) cerno cerna obrazovka uz naporad.

Na xda-developers jsem si cetl podobne pripady a vetsina lidi udelala nejakou chybu pri flashovani. Ale take jsem narazil na par pripadu, kdy to lidi vysvetlovali nejakou vadou na desce. Jeden z tisice muze mit nejakou vadu, ktera se proste projevi az napriklad pri flashovani systemu. Takze asi jsem mel zrovna smulu. Fakt nevim jestli to toho pujdu znova az se mi vrati

Registrace
    Oct 2007

To jak to popisuješ znamená, že se ti ani nespustil proces flešování.
    Takže to opravdu může být HW problém.

Myslím, že ti v servisu vymění desku.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

No tak ho mam zpatky... vymenili desku. Jenomze porad mam choutky si tam hodit tu Lite verzi. protoze po Hard resetu tam mam jenom 73MB volneho mista. Za chvili to bylo plne..a to jsem vsechno inataloval na kartu. A neslo to nijak vycistit. No asi to zkusim jako jsou to nervy to vam reknu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Jenom jeste bych chtel upresnit postup Flashovani nove rom.

Jak na flash :
    1. kartu zformátovat na fat16 nebo fat32
    2. uložit soubor GM5_V6.12.ABI na kartu a vložit do telefonu
    3. zapnout telefon a nechat ho najet az do windowsu, pak drzet sipku dolu a zaroven stylusem reset.Drzet tak dlouho dokud nenabehne bootloader.
    po nabehnuti bootloaderu se na obrazovce objevi hlaska at zapojite zarizeni na nabijecku...udelate to a automaticky proces pobezi dal.
    4. vyčkat až do konečného naflešování

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Dobrý den pánove
    Potřeboval bych proradit s SRS WOW na P565 tuto versi ROM 5.2.19965 1.2.3.
    Zkoušel jsem instalaci a změny v registrech podle zde napsaných inormaci ale nic mi nefungovalo.Zkoušel jsem verse 1.5.1. / 1.28.5.0. / 1411 pro asus P525-535 a to samé pro ostatní asusy.Z nich nic nefungovalo a SRS vyhazoval hlašku " there is no WOW HD driver loaded. the conrol panel will now exit". Taky jsem zkusil versi 1.2.1 ta fungvala ale s komplikacema. po změně v registrech zvuk fungoval a i srs se tvářilo korektně jenže problém nastal při zamknutí HOLD tlačítkem, kdy mi už nenaběhl display a pomohlo jen soft reset. další problém nastal při připojení BTheadset kdy se nechtěl rozběhnout Voice Comander. Jen se objevil výpis hovoru a BTheadset zůstal propojený s PDA natvrdo.pomohlo jen vypnutí BT.
    Registr jsem přepisoval na Mathis_wave.dll

Dále jem se chtěl zeptat jestli není možná úprava registru na BT headset aby se všechny zvuky pouštěly do sluchátka byl jsem na to zvyklý na P535 kde jsem to používal na Igo. Zatím se mi tento zvuk povedl jen s výše zminěnou chybou, ale toto není řešení, protože zařízení jsou propojená stále. Na P535 to fungovalo tak, že když nebyl v PDA přehrávaný zvuk zařízení ukončila spojení až do doby kdy zase bylo co přehrát.
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Registrace
    Oct 2007

Ahoj zkus tuto verzi :

File Version: 1.4.1.0
    Product Version: 1.2.11.0

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ahoj prosím tě "Pitko" tento soubor jsem se pokusil 11x stáhout at už do PDA nebo do PC a stále mi to vyhazuje chybu stím že soubor nelze najít.Zkus to prosím tě nahrát znova a nebo zkus soubor zbalit do zipu. díky.

Registrace
    Oct 2007

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Děkuji za srs tato verse již funguje.

Mám teď ale jiný problém zkoušel jsem připojit bt sluchátka k p565 -pitka ROM- vše přoběhlo ok. ale sluchátka nepřehrávala zvuky zkoušel jsem to s SRS i bez něj ale pořád nic.volání bylo v pořádku poslech vynikající. když jsem se pokusil zapnout A2DP přes batery status napsalo to: Failed to connect to wireless stereo headset.V Sktool jsem A2dp zapnul ale nevím jestli funguje.sluchátka jsou SE MW600.

problém vyřešen pomohl hard reset a instal všech programů znova.

Nováček
    Registrace
    May 2013

Vím, že je toto téma už staré, ale potřebuji tuto rom stáhnout. Můžete mi to rosím někdo RE-UPnout třeba na Ulož.to? Předem děkuji.

Registrace
    Oct 2007

Na žádosti, nový aktivní link :
    http://www.edisk.cz/stahni/95974/GM5...r_71.82MB.html

Nováček
    Registrace
    May 2013

Děkuji.