Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touch Flo po hard resetu nenaběhne

Cobra9197 (2)|18.6.2009 19:19
Dobrý den,
měl bych dotaz jak znovu zprovoznit touch flo u meho htc touch pro
U meho zařízení jsem dával hard reset a telefon se mi vrátil do puvodniho nastavení od továrny ale bez Touch Flo. Start a některé položky jsou černé ještě od původního touch flo ale plocha už dotyková není, je zelená a dotykové menu na posouvání prstem zcela chybí tak se chci zeptat jestli to jde nějak vrátit zpět aby menu bylo takové jako když jsem telefon kupoval.
Dokážete mi někdo pomoct co s tím? protože já už sem uplně bezradny.
diky moc
Zdenek Malinsky (9781)|18.6.2009 19:27
Zkus hard reset (klidně vícekrát) opakovat. Měla by po něm následovat kalibrace displeje, nastavení hodin, časového pásma, regional settings atd.

Pokud se TF nespustí sám, jdi do start - settings - personal - today - appearance a tam si změníš témátko a pak start - settings - personal - today . items a tam si pro změnu zapneš/zaškrtneš jako jediný today plugin právě TF.
Cobra9197 (2)|18.6.2009 19:41
takže jsem dal reset a tematka tam mám tyhle : Guava Bubbles, Htc black, Win Default, Win Mobile 6.1 a Win Mobile Green
a u záložky Items mám napsáno tohle Date, Getting Started, Owner Info, Messaging, Tasks, Calendar, Win Live, Win Live Search, Device Lock a RSS Hub takže co mam z tohohle zaškrtnout ? protože se mě zdá že to touch Flo v tom telefonu už vubec neni :´(