Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hp ipaq 214 nabíjení - LED diody nesvítí - PDA nereaguje

vosky (2)|18.6.2009 12:11
Ahoj, mám problém s nabíjením mého PDAčka. Nedávno sem ho chtěl nabít a zjistil jsem, že po zasunutí do zásuvky nereaguje. Žlutá (oranžová) dioda pro singalizaci nabíjení nesvítí a zelená pro plný stav baterie také ne (nechal jsem ho v zásuvce celou noc). Vada v softwaru není taktéž lze vyloučit fyzické poškození přístroje, protože při zapnutí windows mobile naběhne. Jen do spouštění windows, pak se vypne. Mám dvě verze: jedna je méně pravděpodobná a to ta, že odešla baterie. V takovémhle případě by měla mít životnost mnohonásobně větší než jakou dobu PDA mám - asi 1.5 roku. Druhá: je možné, že je poškozený kabel. A pokud to je kabelem kde bych ho prosím mohl sehnat?

Podobný problém jsem tu už našel, ale ten je trochu jiný než můj. Tady: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?fi=450&t=25169&s=&sbd=&
Zdenek Malinsky (9781)|18.6.2009 19:21
Nemáš u toho náhodou kolébku, kde jde nabíjet druhá baterie? Pokud ano, zkus baterku z PDA vyndat a nabíjet tam. Je ovšem zcela možné, že baterka je těsně před smrtí.
vosky (2)|18.6.2009 19:38
Bohužel kolébku pro nabíjení nemám.(o důvod víc si ji koupit) Jen nabíječku s kablíkem a USB přípojku. Jakou by měla mít ta baterie vlastně životnost?