Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hotfixy aneb opravné balíčky pro Touch Diamond2

htcjirka (1875)|15.6.2009 18:44
Dovolil jsem si zalozit toto samostatné tema,jelokoz se na Diamonda2 uz nastradaly na oficialnich strankach nektere opravy.
Pokud tu uz takove samostatne tema je,neukamenujte me a smazme jej.

Datum vydání: 12.06 2009

Hotfix pro odstranění funkce nahrávání v průběhu hlasového hovoru na HTC Touch Diamond2
Existuje možnost spuštění nahrávání v menu, ale v průběhu hlasového hovoru ho nelze použít.
Tato funkce není podporována na HTC Touch Diamond2. Stáhněte si tuto opravu pro odstranění z menu.

Datum vydání: 25.05 2009

Oprava pro řešení potíží, kdy se zařízením HTC Touch Diamond2 nelze vytočit číslo, lze však přijímat hovory prostřednictvím sítě PCCW
Pokud nelze vytočit číslo, ale lze přijímat hovory prostřednictvím sítě PCCW při roamingu v HK, stažením této opravy problém vyřešíte.

Datum vydání:22.05 2009

Oprava pro řešení potíží s funkcí TouchFLO, kdy horní část popisů položek pod nabídkou Komunikace (WiFi, Bluetooth, telefon, data) je částečně oříznutá
Pokud přejdete na kartu Nastavení pro funkci TouchFLO, horní část popisů položek pod nabídkou Komunikace (WiFi, Bluetooth, telefon, data) je částečně oříznutá. V takovém případě vyřešíte problém stažením této opravy.

Stahovat můžete zde
htcjirka (1875)|28.6.2009 12:13
Dalsi opravný hotfix vydán 23.6 2009

Hotfix řešící nové SMS oznámení,které je beze zvuku,pokud je přístroj v pohotovostním režimu.Tato oprava se týka ROM 1.40 a nizsich.

K dispozici na oficialnich strankach podpory htc
htcjirka (1875)|6.7.2009 17:49
Máme tu další Hotfix,kdy uživatelé měli problém s nabíjením,přesněji s indikací.
Týka se všech rom od 1.39.XXX.X ,1.43.XXX.X,1.69.XXX.X do 1.75.XXX.X

Datum vydání: 06.07 2009

Hotfix pro řešení - LED nezobrazuje zelené světlo, ikdyž je baterie plně nabitá

stahujte tradicne na oficialnich strankach HTC
Magic-x (16)|8.7.2009 19:50
Zdravím všechny,

no nevím nevím. Začínám o těch Hotfixech silně pochybovat. Nechápu co v HTC dělají programátoři špatně. Ve svém telefonu už mám nahrané dva a zatím ani jeden nefunguje :(( Hotfix na správnou notifikaci příchozí sms ve stand-by režimu mně absolutně nepomoh. Vyřešil jsem to HDtweakem. Mimochodem stejný problém měla přítelkyně na starem Diamondu. Očividně to je inženýrům v HTC jedno.

No a ten Hotfix na spravnou indikaci nabití baterie je taky k ničemu. Překvapivě již ani na stránkách HTC není ke stažení.
Falco_z_Brna (37)|15.7.2009 20:20
Aspoň jsi to nainstaloval. Já mám Visty 64bit. a hlásí mi to, že to není platná aplikace Win32. :))
prokji (199)|15.7.2009 20:37
Ten hotfix je .exe a spouští se v PDA /máš u toho detailní popis instalace/- tedy zkopírovat do zařízení a tam spustit.../bod 4. v anglickém popisu instalace/..:O:sarcastic:
Falco_z_Brna (37)|16.7.2009 16:09
Dík za radu. Já anglicky umím akorát yes, no a guttentag. :D
fretak (265)|22.9.2009 12:29
[quote=Magic-x]Zdravím všechny,


No a ten Hotfix na spravnou indikaci nabití baterie je taky k ničemu. Překvapivě již ani na stránkách HTC není ke stažení.[/quote]

Uz vysel novy a funguje. Alespon teda na mem Diamondu2.

jikous (15)|27.11.2009 10:15
Zkoušel jsem hotfix popisovaný a odkazovaný zde: Hotfix pro HTC Touch2 - pomalé probouzení

Můj build je přesně ten který je ukázán v příkladu, ale po stažení mi to suše napsalo "nesprávná verze" a konec :))
Takže jsem moc nezahotfixoval