Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Název aplikace pro hlasové vytáční

Martincca (41)|15.6.2009 15:45
Jak se jmenuje originál aplikace na hlasové vytáčení/ovládání HDčka na ROM 1.14...? Nahrál jsem si novou rom (1.59...) a tam je Cyberon Voice Commander a to mi moc nevyhovuje... ...nemáte někdo link na stažení toho origa? Dík
osch (1330)|15.6.2009 15:53
Jeden je od Cyberion a druhý od Microsoft. Jinak se jmenují stejně.
Martincca (41)|15.6.2009 16:41
Dikes...

Ještě jsem se chtěl zeptat, jak odstranit z nabídky Settings ikonu staré aplikace? Zkoušel jsem to přes registry, ale nic mi to nenašlo :-(
trminek (88)|15.6.2009 17:34
To není až tak přesné.
Řekl bych že z pohledu uživatele musíme mluvit o 3 možných aplikacích.
1. Voice Commander od Microsoftu

2. Cyberon Voice commander

3. Cyberon Voice speed dialer - Toto je aplikace která bývá u HTC obvykle ve standarní ROM.

Pokud bys chtěl tu 3. variantu napiš mi SZ a já ti to pošlu.
tomsoft (2734)|15.6.2009 17:49
to: Martincca
Proč přes registry? je to "ovládácí panel" takže hledej soubory s příponou CPL ve složce \Windows\ a tam, podle podle názvu najdeš tu "ikonu" v setings, kterou chceš vyhodit
Martincca (41)|15.6.2009 19:04
[quote=trminek]To není až tak přesné.
Řekl bych že z pohledu uživatele musíme mluvit o 3 možných aplikacích.
1. Voice Commander od Microsoftu

2. Cyberon Voice commander

3. Cyberon Voice speed dialer - Toto je aplikace která bývá u HTC obvykle ve standarní ROM.

Pokud bys chtěl tu 3. variantu napiš mi SZ a já ti to pošlu.[/quote]

Hledal jsem opravdu třetí variantu (Cyberon Voice speed dialer), už jsem si jí našel :-)))), díky za ochotu


[quote=tomsoft]to: Martincca
Proč přes registry? je to "ovládácí panel" takže hledej soubory s příponou CPL ve složce \Windows\ a tam, podle podle názvu najdeš tu "ikonu" v setings, kterou chceš vyhodit[/quote]

Abych to upřesnil... Stáhnul a nainstaloval jsem Cyberon Voice speed dialer. Vše OK. V ROMce 1.59 je ale v "základu" Cyberon Voice commander, který i po vymazání všech souborů a vyčištění z registru je v nabídce Setting. Zkusím to podle tvého návodu ;)
Martincca (41)|15.6.2009 19:40
Vymazáno... ...zůstalo :-(

Zjistil jsem, že když zástupce vymažu z HKLM/ControlPanel tak se mi po restartu obnoví... Je to složka se zástupci v Setting, tak už nevim.........