Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTn II - Kaiser - zvuk příchodu SMS

polerok_ce4you (2)|14.6.2009 11:45
2 dotazy prosím :o)

1) ten podstatnější - Mám nastavený celkem dlouhý song na příchozí SMS z důvodu, že telefon často nosívám v baťohu tak abych ho slyšel, ale celkem mě rozčiluje, když ho mám po ruce a nijak se mi nedaři ho umlčet. Nedalo by se nějak nastavit - třeba na tlačítko - aby už ztichl když SMS přijde a nedohrával to až do konce? Především vibrace jsou u toho optravné :o)

2) Dá se nastavit vlastní song na příchozí SMS? Na hovor se mi to podařilo, na SMS nee.

Díky :o)
Zdenek Malinsky (9781)|14.6.2009 11:57
Trošku si odporuješ - v první části píšeš, že sis to nastavil a ve druhé se ptáš, zda to jde.

1. To snad jde to řešit pomocí profilů, ne? Doma, kancelář, ulice/batoh.....
2. Nemám k dispozici, ale mělo by. MP3 asi nepůjde, ale MS formáty ano.
polerok_ce4you (2)|14.6.2009 12:00
1) Jo, nastavil jsem si dlouhý song co byl v základní nabídce, takhle jsem to myslel, ale chtěl bych svůj.

Co se týče profilů, tak je to sice dobrý nápad, ale i doma se mi někdy stane, že telefon nechám v přízemí a jsem v patře a pip, které by předpokládalo na profilu doma neuslyším. Krom toho, není nic horšího než když zapomeneš vypnout zvonění a pak to začne po příchodu SMS řvát a nejde to vypnout.....

2) Vyřešeno
Zdenek Malinsky (9781)|14.6.2009 12:19
To nové zvonění dej na PDA do složky windows. A jak jsem psal, ono se to liší zařízení od zařízení, ale MP3 jako zvonění by jít mohla, ale na upozornění SMS si nejsem jistý. Když nepůjde, udělej si wav. Zkonvertovat do jiného formátu můžeš pomocí tohoto.
Lynx12 (19)|15.6.2009 08:46
Nevím jestli to funguje i na zvuk SMS ale při příchozím hovoru vypneš zvonění bez odmítnutí hovoru jogdialem...