Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mitsumi Bluetooth USB adapter a iPAQ 3870

null (0)|23.5.2002 00:52
Poridil jsem si Mitsumi Bluetooth USB adapter a chtel jsem s jeho pomoci propojit iPAQ 3870 a PC. Bohuzel se mi povedlo pouze zkopirovat soubory z PC do iPAQ-u. Naopak uz to neslo, vzdy to zahlasi chybu "Error sending file" [:(]
Chtel bych se zeptat jestli nema nekdo s tim Mitsumi zkusenosti, popripade jestli nevite nekdo kde je problem.
Chtel jsem take po propojeni iPAQ a PC mit z iPAQ-u pristup na internet, ale nevim jestli to vubec je mozne.
Poradte mi prosim.
Diky vsem

Shadow
SiKi_ce4you (37)|24.5.2002 12:11
no podle toho, jak to vypada na strankach Mitsumi (uz asi 1/2 roku) tak ten USB adapter je horka novinka - tj. jeste nejsou ovladace. Ja sam jsem si objednal (doublepack), ale dodavetel pry porad posouva terminy dodani.
Myslim si, ze az to bude venku trosku dyl, vydaji lepsi ovladace a pojede to v pohode. Jinak ten Mitsumi by mel podle specifikace na http://qualweb.opengroup.com umet i LAN AP - to by melo byt to pripojeni k Internetu. Nikde jsem se ale nedocetl (vi to nekdo ? - napiste prosim) jestli pri takovemhle pripojeni funguje lokalni pocitac jako proxy (NAT), nebo se zarizeni prideli normalne IP.
No poradne to odzkousej a dej vedet.
Zatim

SiKi
SiKi_ce4you (37)|24.5.2002 12:30
jo jeste me napada. jak to jede rychle a kolik mas dosah (volny prostor, pres zed) ??

diky ;)

SiKi