Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rucne spustanie Touch Flo 3D v Touch Pro2

Bobob (4)|12.6.2009 10:48
Zdravim,
uz niekolko krat sa mi stalo, ze po zapnuti pristroja sa mi spustila iba klasicka obrazovka Today a nenacital sa Touch Flo 3D, tento sa nacital az po opatovnom soft-resete pristroja. Da sa v tejto situacii ten Touch Flo 3D spustit "rucne" ?
Dakujem.
Zdenek Malinsky (9781)|12.6.2009 11:37
Podívej se do start - setting - personal - today - items zda máš zaškrtnuto jen a pouze "plugin" Touch Flo.
Bobob (4)|12.6.2009 12:22
Ano, toto som mal oznacene presne ako pises.
+ este dole je oznacene Today timeout - toto co znamena ?
Zdenek Malinsky (9781)|12.6.2009 12:32
Nebudu se opakovat - zde je to vysvětleno.
Maartin (33)|13.6.2009 19:35
pokud nenabehne hned po startu (zustane to vyset na pazdne today obrazovce s logem HTC), nepomuze ani odebrani a znovu pridani pluginu z Today (po chvili plugin napise, ze se nepodarilo najit tusim manila.exe). Hodne casto se mi to stavalo, pokud sem mel nastavene zadavani pinu u simky.
libor.pavlik (5)|22.6.2009 22:40
Jedna se o to, ze TF3D obvykle po instalaci nekterych programu nenabehne (prestoze je v nastaveni Today pouze tento jediny plugin).
Po opetovnem soft resetu se to nekdy spravi, ale nekdy nepomaha vubec nic, krome odinstalace programu.
Podle dosavadnich zjisteni se jedna o obecnejsi problem a ne chybu instalovaneho programu.

Nasel jsem na netu diskuse, kde se doslo zhruba k zaveru (a moje zkusenosti tomu odpovidaji), ze strucne receno, prilis dlouho trva spusteni Startup polozek a z nejakeho duvodu se pak nepovede spustit TouchFlo

Pri nekterych mnoha programu se pro dokonceni instalace neco prida do startup slozky. Mam zkusenost, ze casto stacilo provest jeste druhy soft reset a TF3D nabehlo.

Co pomuze, je pohrat si s poradim polozek ve StartUp.
- napr. (muj pokus, ktery castecne pomohl) - prejmenoval sem HTCStartUp.lnk na 0HTCStartUp.lnk, aby se spoustel jako prvni.
- vyradit automaticke spousteni nepotrebnych veci - napr. poutlook.lnk, pokud nemate nastaveno automaticke stahovani emailu
- pry take pomaha postup - vypnout TF3D -> soft reset -> zapnout TF3D

Omlouvam za "obsahlost" popisu, ale odpovida to siri mych pokusu a hledani.
Pokud se nekomu zda, ze opakuji drive uvedene informace, je to tim, ze prispevek je presunut z jineho mista.