Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na ukazatel baterie v TP2

goos_ce4you (42)|11.6.2009 22:09
Chcel by som sa spytat ako zmenim ikonu baterie aby mi ukazovala percenta a ikonka bola zelena. Dakujem
Bobanovicz (511)|11.6.2009 22:36
Tady si vyber.
Superbobo (121)|12.6.2009 14:03
Mam Touch Pro 2 a z uvedeneho odkazu jsem si nainstaloval battery icon FinixNOverBatteryIconsOnly, ale ukazuje mi stav baterie po 10 procentech. Najdu k tomu někde nějakou opravu, připadně ukazatel baterii který korektně funguje i v TP2?

EDIT: Toto mi ukazoval i jiny ukazatel baterie. Myslel jsem si ze byl tak nastaven od tvurce, nebot neslo nikde nic zmenit.
NaTuRaL_ce4you (170)|12.6.2009 14:17
nejlepsi na beterku je BATTI
Superbobo (121)|12.6.2009 15:18
Tak i tato utilitka mi to ukazuje po 10 procentech :)
NaTuRaL_ce4you (170)|12.6.2009 15:34
predpokladam ze to neni u tej listy na hore ale u tej baterky misto hodin - tam mam nastaveny pouze hodiny - pac je dulezitej cas a baterka - lista na hore se da rozdelit na dilky a ty jsou myslim po 5%
Superbobo (121)|12.6.2009 17:40
V liste se to zatim vubec nehejbe a stale to ukazuje stejne. jeste od te doby nekleska kapacita o 10% a i kdyz kliknu na ikonu (pasek) tak mi to napise 30% ted. a to stejne mi ukazuje ikonka v pravo tim druhym upgradem ukazatele. ale vzdy to skoci o tech 10% dolu. Nic mezi tim.
Zdenek Malinsky (9781)|12.6.2009 18:06
Na D1 Batti šlapalo přesně podle požadavků, tzn.že po kliknutí na "čárku" zobrazilo přesně procento. Ovšem nevím, proč je třeba sledovat tak detailně stav baterie, stačí snad jen orientačně vědět, "jak jsme na tom". Můžeš si tam nastavit hlášení při kolika procentech je stav baterie nízký a kdy kritický, aby člověk věděl, jak moc se může ještě "rozdovádět". ;)

Někde jsem zahlédl uživatele Raf 2 s Batti, takže to asi funguje.
Superbobo (121)|12.6.2009 20:51
Samodřejmě i po těch 10% to je lepší než ukazatel 4 čárek co má standardně na obrazovce htc. Ale udivuje mě, že po každém novém telefonu od HTC přestanou některé programy šlapat stejně jak v předchozím telefonu případně vůbec. Jak je to vůbec možné? Vždyž to je zatím stále stejnej hardware. nechapu.
Superbobo (121)|12.6.2009 21:49
tak jsem to prubnul. Bohuzel naprosto to zrusi jakekoliv ukazatele stavu baterie a to vcetne toho v settings htc. Tvari se to ze tam zadna baterie vubec neni. takze zpatky na 10% :)
htcjirka (1875)|13.6.2009 15:58
[quote=Superbobo75]tak jsem to prubnul. Bohuzel naprosto to zrusi jakekoliv ukazatele stavu baterie a to vcetne toho v settings htc. Tvari se to ze tam zadna baterie vubec neni. takze zpatky na 10% :)[/quote]

O.k Diky za pravu a mazu cabik
Superbobo (121)|13.6.2009 17:11
Nech aspon tu puvodni zpravu, at ti dalsi vedi jaky program mi tu nesel - a taky s tim muzou mit jinou zkusenost.
libor.pavlik (5)|22.6.2009 19:46
Je potreba mit nainstalovano vice kousku.

1. zobrazovani po procentech
... melo by se to projevit i v jinych programech, ktere s tim umi pracovat

2. prepsat knihovnu ikonek - staci si vybrat
bud tady (prehled)

zajimava je napr. tahle
nebo tahle bila nebo zelena

3. sdkcerts.cab - ke stazeni na strance k bodu 1.
nevim, zda je potreba instalovat na vsech zarizenich, ale na mem TP2 ano

4. samozrejme softreset :)
nektere caby chteji restart samy o sobe, vzhledem k tomu, ze se prepisuji systemove knihovny, radsi sem se nebranil a udelal tech restartu vice
mistm (477)|22.6.2009 21:26
johnee_r (290)|4.10.2009 22:56
Zdravím,
můžu se zeptat, jestli vám Batti dělá stejné nesmysly jako mně? Pokud jsem to správně pochopil, tak fialová čára signalizuje nabíjení. Moje Batti si zřejmě myslí, že nabíjím, tak 50% času. Občas prostě ukazuje normální červeno-zelený gradient a občas usoudí, že asi nabíjím a ukazuje fialovou čáru. Nezávisle na čemkoli. Dělá vám to taky? Jak se toho zbavit?
Díky
Zdenek Malinsky (9781)|4.10.2009 23:09
David už ukončil vývoj všech svých aplikací, takže je klidně možné, že na posledních WM nebude Batti fungovat korektně. Co se týče barev, jde tam všechno nastavit - jak podkladová tak i signalizační barva a asi u 5 nebo více stavů signalizace. Pokud jsem pochopil dobře co popisuješ, tak to občas něco podobného dělalo při zapnutí, ale jinak to fungovalo korektně (tedy na D1).
Můžeš vyzkoušet i jiné free alternativy (status bar, powerstat nebo tak nějak podobně), popř. Pocket Plus či iLauncher.
Bobanovicz (511)|5.10.2009 10:15
[quote=nucleolus]Zdravím,
můžu se zeptat, jestli vám Batti dělá stejné nesmysly jako mně?
Díky[/quote]

Ano dělá mi to taky, Batti jsem používal na TP1 bez problémů i na 6.5 ROMkách, na TP2 i na originální ROM dělá to co popisuješ. Nebude to Winama, na TP2 se chová stejně i s 6.5 ROM.
Používám ted dciBattery, i když toho neumí tolik jako Batti.

janox (216)|8.10.2009 07:04
Ja som tam dal ukazovateľ TP2 v % a tento cab v prílohe. Je pekný a funguje mi na WM 6.1 na jednotku - prikladám.

Ešte by som chcel poprosiť ak niekto vie ako sa dajú zmeniť na WM6.1 záložky v TF3D z klasických bezfarebných za farebné - také ako sú v novom TF3D 2.5 dajte sem pls dajaký cab ak niekto máte. Viem, že je to súčasť nového TF3D, ale rád by som zmenil iba ich farbu aby som nemusel robiť HR.
Dikes