Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obnovení dat

Laufass (46)|9.6.2009 19:34
Stala se mi taková nemilá věc...delal sem hard reset a nechtene jsem zmacknul volume down...a internal storage fuč :evil: :evil: :evil: nedá se nejak náhodou obnovit ta data...jakymkoliv zpusobem...ta data jsou pro me velice dulezita
Bobanovicz (511)|9.6.2009 19:51
Můžeš to zkusit nějakým softwarem na obnovu smazaných dat, předpokládám, že při HR se internal storage jen označí jako smazaná.
Laufass (46)|9.6.2009 20:07
nn je tam slozka My Documents/My Attachment
Dryha_ce4you (143)|9.6.2009 20:36
sezen si GetDataBack for FAT - pripoj Diamond jako flashku a zkus ho nechat poradne projet - nalezeny vei nech ukladat na pevny disk pc !

hlavne nic na to nekopiruj tedka apod. ... tenhle soft dovede dostat data z mnohonasobne formatovanych disku apod. ale nevim jak tady :/
Laufass (46)|9.6.2009 20:53
tak sem to sehnal ale kdyz to spustim je jsou tam dve floppyny a osm disku...jak mam vedet kterej to je?

Nebo spis nevim co mam kam kliknout a nechci neco jentak zkouset abych to nepodelal uplne
Nesli (409)|9.6.2009 21:09
Jukni sem :) Pavel to tam hezky popisuje, no, budu držet palečky :yes:
Laufass (46)|9.6.2009 21:26
No návod povedenej...potreboval bych ale vedet jestli teda ten GetDataBack to zvladne a nejakej jednoduchej navod...hlavne na prvni strane po spusteni programu
Nesli (409)|9.6.2009 21:33
No to ti nikdo dopředu nepoví, záleží na tom, jakým způsobem ta data byla smazána, musíš to holt zkusit- šanci bych tam viděl, ale s návodem ti osobně bohužel nepomůžu, nemám s tímto programem zkušenosti... Zkus pana googla, případně to nějak rozlousknout sám..
kwaso12 (98)|10.6.2009 15:32
Ako povedal Dryha..skus ten program ja ho pouzil na PC ked som si odfajcil celu particiu na disku a s tymto milim programikom sa mi podarilo vsetko uspesne vratit naspat..tak ako bolo povedane pripoj ako disk a hladaj..program nie je zlozity na obsluhu..;)
Laufass (46)|10.6.2009 21:41
Tak jsem to nejak udelal...obnovilo se mi asi 80% dat...sice tam uz nemam mapy tomtoma, chybi par fotek a nekolik aplikaci nejde nainstalovat ale aspon ze jsem zachranil ty fotky a nekoliik dalsich veci...aspon vim jaky aplikace nejdou a muzu je stahnout znovu a nemusim vzpominat jake jsem tam jeste mel...za hloupost se plati mno...ale aspon jsem ten disk procistil :D

Jinak velice dekuji za rady a hlavne dryhovi...
Dryha_ce4you (143)|11.6.2009 13:44
neni zac, sem rad ze pomohlo alespon castecne
jinak GetData umi fakt zazraky ale zjistil sem vcera ze obcas ani on nema sanci. na ntb proveden recovery partisny C: kde byli data ... nedostal to z toho ... mrcha recovery udelala takovy bordel a rozfragmentovala ty data ze nejde nic obnovit, fotky poskozeny, data nedohledatelny ... pritom pokud na hdd nasypu z cd novy system nemam problem vetsinu dat zachranit .. ale recovery mrcha :/