Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - grafické úpravy .. nejen ale hlavně pro Eržiku :)

Dryha_ce4you (143)|8.6.2009 17:15
Takže toto vlákno bude sloužit pro úpravičky grafiky v Eržice ale samozřejmě že by měli být funkční i jinde. Základem budiž přehlednost takže bych rád dodržoval štábní kultůru :) Kompletní předělávky budou na začátku, nějaké změny tu a tam přidám podle zajímavosti k nebo ponechám uvnitř vlákna.
Kdo bude chtít hodit nějaký cab apod. tak pls ať VŽDY uvede i screen nebo odkaz na původní vlákno (xda,ppcgeeks apod.) tak aby lidi nezkoušeli miliony variant než něco najdou. Pokud se bude změna skládat z více instalací, budou všechny v jednom zip/rar souboru a budou očíslovány (0-prvnisoubor.cab ; 1-dalsi.cab ; 2-azase.cab) a k tomu malý návod aby bylo jasno co se instaluje vlastně.

.... budu pokračovat až zas budu mít chviličku času :)

Dryha_ce4you (143)|8.6.2009 17:16
Dryha's Theme Pack for Erzika

jelikož IE neumí zobrazit pořádně celý obrázek tak ZDE máte originál odkaz
soubory ke stažení máme zde:
Dryha's Theme Pack - uvnitř najdete návod jak nainstalovat a rozchodit potřebné :)
HTCVolumeControll.dll od uživatele zbynek,tenhle funguje a srovná písmo jak má být. CAB se pokusím udělat v dohledné době - teď musíte do \windows a najít tento soubor a přejmenovat ho na .bak třeba a pak nahrát ten stažený do této složky a restart a je to hotové.
euro07 (33)|8.6.2009 17:38
Dryha : Zdravím. Zkoušel jsem se ptát ve vláknu Eržika, ale odpověď jsem nedostal, a protože toto je to správné vlákno chci se tedy zeptat ještě jednou, zda existuje možnost vložit do diamonda nové záložky jako např. tato

Díky Ti za jakoukoli odpověď.
Dryha_ce4you (143)|8.6.2009 17:57
videl sem to tam ale nedostal jsem se k tomu nejak ... je to stara verze People z TF 3D v1.0 - teoreticky by to jít mohlo, prakticky to nepůjde protože to je pouze QVGA a muselo by se to celé překopat a nejen po grafické stránce ale i technicky si myslím
euro07 (33)|8.6.2009 18:25
Dryha : Děkuju. Je to škoda, protože mi to připadá jako přehlednější seznam vybraných kontaktů. Ještě jednou díky
osch (1330)|8.6.2009 18:36
Hlavně to není TF3D ale TF2D.
vhojta (17)|8.6.2009 19:32
Nemáte někdo tweek na průhlednou lištu záložek v TF3D?
Díky
Dryha_ce4you (143)|8.6.2009 19:35
[quote=osch]Hlavně to není TF3D ale TF2D.[/quote]
nj upsal sem se maličko, já sem rád že sem dneska vůbec, leze na mě jakýsik bastard virus a ještě k tomu sem v práci :/
Dryha_ce4you (143)|11.6.2009 15:39
takže jsem do druhého postu doplnil kompletní pack, pokud někdo něco má ať přihodí :)
dotaz v eržika fóru byl na průhlednou spodní část - XDA Theme - hned prní post jsou tam ke stažení BottomCurtains.zip a uvnitř je Invisible složka a v ní jeden soubor tak ten stačí nakopírovat do \Windows
Bucci_ce4you (217)|12.6.2009 08:51
[quote=euro07]Dryha : Zdravím. Zkoušel jsem se ptát ve vláknu Eržika, ale odpověď jsem nedostal, a protože toto je to správné vlákno chci se tedy zeptat ještě jednou, zda existuje možnost vložit do diamonda nové záložky jako např. tato

Díky Ti za jakoukoli odpověď.
[/quote]

myslim, že určitě ne... protože tvoje obrazovka vypadá jak z Tflo2D
MartinD_ce4you (97)|15.6.2009 23:25
Jeden hezký Splash Screan pro bojovníky HTC proti jablkum.
Instaluje se jako ROM - NEDĚLAT HR !!!!!!
MartinD_ce4you (97)|15.6.2009 23:45
a ještě uvítací GIF
Rozbalit a přepsat soubor ve \windows, nebo
soubor rozbalit jinam a změnit cestu v registrech \hkey_local_machine\software\htc\htcanimation - StartupGif (upravit cestu),nebo
v Eržice Advanced config HTC animace při startu\Startovací GIF soubor (upravit cestu)
zbynek_ce4you (14)|6.9.2009 11:49
SG_ce4you (118)|1.10.2009 13:13
[h][color=red]Tak sem se rozhodl že se podělím o mojí grafickou úpravu eržiky.[/color][/h]
[color=blue]vše je na nejnovější rhodium eržiku[/color]




Změněny ikony TF3D, změněny ikony na TaskBaru, panoramatické pozadí, změna barvy volume controlu.

Panoramatických pozadí je na XDA víc, to co jsem zvolil já jsem zvolil jelikož jdou na něm asi nejlépe číst sms v TF3D.Pokud ale máte zájem ZDE je odkaz na původní XDA topic .Většinou to bývají v raru zabalené male cab soubory srtačí nainstalovat provést soft reset a je hotovo.

Pokud by někdo náhodou měl zájem ZDE přikládám rar kde jsou potřebné soubory. Součástí Raru jsou i oficiální Adow update.
Doporučuji Vypnout TF3D pokud ještě nemáte updaty tak nainstalovat nejprve ty a potom instalovat grafické soubory samozřejmě jedu od 01 po 07 pokud to chce restart tak ho odsouhlasím, po nainstalování všeho si zase TF3D zapněte a máte zkrášlenou eržiku

Po instalaci taskbar ikon my to rozhodilo volumecontrol, proto je v raru patch a na něj sem si nahodil skin, bohužel toto změnilo ikonu hlastosti v taskbaru na původní(což mě osobně zas tolik nevadí)

PS: Nenesu žádnou zodpovědnost za vaše ruce a tim pádem za vaše přístroje vše instalujete na vlastní riziko.
Zkoušeno pouze pod nejnovější eržikou s updaty, pod jinými romkami nemůžu funkčnost ani vyvráti ani potvrdit ale hlavně ji nemohu zaručit
Dodatek: ani jeden soubor jsem nevitvořil všechny jsou z XDA jen jsem je dal dokupy. Odkazy na XDA na původní topicy nedávám jelikož by množství odkazů bylo větší než tento topic.
HaSyS (24)|2.10.2009 12:00
Objveil jsem velmi zajímavý program pro TF3D, jedná o druhou obrazovku dnes "klasickou", která některým znás chybí i když jsem velmi spokojeni s Touchflo, tato utilita umožnuje vytvoření druhé klasické obrazovky dnes, kde můžeme jednak rozšířit naše plánování a nebo spouštět programy, které jsme spouštět nemohly kvůli právě TF3D, a díky tomuto SW můžeme mít obojí :

odkaz na obrázky a recenzi: http://www.wmmania.cz/content.php?id=1205
Dryha_ce4you (143)|3.10.2009 22:40
testovano v erzice v7 a byla problematicka ... takze pokud se vyvoj poradne neposunul tak nevim nevim, moc bych si s ni nehral :)
99rk_ce4you (164)|5.10.2009 20:03
Úprava Theme for Manila TD3D 2.1



Převzato z



LiOn--- (11)|10.10.2009 11:24
AjojTE :-)
Ako sa instaluje ta tema (Dark&Light V1.cab)? treba vypnut TF3D ci nie?
Instalovat na "zariadenie" alebo na "internal storage"?

diik ;-)

PS: skusal som to takto, ale ziaden vysledok :-(
nahraty cab do HTC
skustena instalacia
softrestart a nic sa nezmenilo :dead:
----------------------------------------------------------------------------
oki, tak nakoniec sa to podarilo, treba to instalovat do internej pamate ;-)

karfik_ce4you (1)|21.10.2009 21:27
Ahoj,
povazuji se za naprosteho analfabeta... teda.. ted uz :(
Situace je takova, ze nepouzivam TF, ale radeji Dnes.... Doted jsem nebyl schopen zmenit pozadi... ani vytvorit vlastni Theme, to bych uplne nejradeji.. je mi jasne ze to jde, protoze jich je mraky... Je na tyto dva me "problemy" nejake navodne reseni ???
P.S. nesmejte se mi.. prolezl jsem asi milion for.. a nikde nic... vsude jen TF :((
_Amos_ (368)|28.10.2009 22:13
Eržika se nám stala dokonalou, tak už nezbývá nic jiného než si s ní hrát;) . Tak tady je malá úprava flip hodin. Marně se zatím snažím tam dostat i symbol počasí, ale věřím, že se to povede...
Adow (1267)|29.10.2009 08:19
No vypadá to moc pěkně.. No a ještě doufám, že něco málo vylepším. V listopadu určitě bude v9 ;)
_Amos_ (368)|29.10.2009 09:53
Už se nemůžu dočkat:)
blackman_82_ce4you (255)|29.10.2009 14:30
[quote=Adow]No vypadá to moc pěkně.. No a ještě doufám, že něco málo vylepším. V listopadu určitě bude v9 ;)[/quote]

S TF3D 2.5 :?:

Adow (1267)|29.10.2009 14:42
To asi ne, zůstal bych u osvědčené, stabilní a hezké 2.1. Pokračování kdyžtak v tématech Eržiky, tady by to mělo být o grafice ;).
-BoarD- (24)|29.11.2009 18:54
Pánové potřebuji radu, ať si nainstaluji jakékoliv ikonky taskbaru, tak pokaždé místo ikonky baterie mám zobrazen čas a pod ním procenta nabití baterie. A chci aby tam byla jen ikonka baterie, bez toho času. Díky
Adow (1267)|29.11.2009 19:39
Otevři si Windows/Po spuštění a smaž zástupce StylusLock ;)
-BoarD- (24)|29.11.2009 20:24
Výborně, děkuji, už to funguje jak má :-)
_Amos_ (368)|21.2.2010 10:37
Tak já si po čase pohrál zase s Home screenem u Eržiky Sense 2.1, tady je náhled. Jěště to chce malou změnu, tak jak se na to dostanu, hodím to sem...
00341288_Screenshot_4_SMX.png
beesee (46)|21.2.2010 15:32
Moc pěkné, rád použiji, když to sem nahraješ :-) Díky
_Amos_ (368)|21.2.2010 22:28
Tady je cab soubor k home screenu z minulého příspěvku. Celé je to postaveno na módu, který upravuje home screen po odrolovováví na malé hodiny tak, aby se objevil i název sítě. Hlavní mód vytvořil Kimi Sae Ireba.
amos.zamba (44)|24.2.2010 18:28
Nemám sice eržiku ale origo ROM a nějak mi ta tvá úprava nejede. Pořád přeblikává klepnutím zde spustíte TF3D a spouští se TF3D. Nic víc. Čím to?
Adow (1267)|24.2.2010 22:23
Taky nemůžeš úpravu Sense 2.1 plácnout na TF3D 1.1.. Navíc je tady použitá CFC komprese grafiky, kterou jakákoliv manila v základu taky neumí.
_Amos_ (368)|5.3.2010 17:56
Tady je finální verze Home screenu pro Sense 2.1. Ztmavil jsem pozadí pod seznamem hovorů a kalendářem a hlavně opravil označení při selekci a pak nějaké další méně viditelné změny.
Adow (1267)|5.3.2010 18:49
Moooc pěkný ;)
_Amos_ (368)|6.3.2010 16:55
Já dnes nainstaloval Eržiku Sense 2.5 a překvapilo mě, jak je na tom dobře s pamětí a odezvou. Adame fakt skvělá práce. Na sense 2.5 mi vadí, že nejsou na home screenu zmeškané hovory, přitom to ale Sense 2.5 mají v sobě a umí to. Tak si začínám hrát s home screenem pro Sense 2.5. Tady je takový první nástřel, je to hraní s milimetry, ale je to funkční, jen se zatím vše neprobarvuje jak má apod... Taky dám zmeškané hovory na první místo, jak je zvykem a přidám nějaké barvičky:), možná úplně odstraním tu spodní šipku atd...
beesee (46)|6.3.2010 17:45
Moc pěkné! Těším se na finální verzi :-)
Blekota_ce4you (73)|6.3.2010 22:06
Ty zmeškané hovory na Sense 2.5 vypadají suprově ;) Kdy se můžeme těšit na finální verzi?
_Amos_ (368)|6.3.2010 22:26
Není to úplně hotový, ale myslím, že můžu dát do oběhu nefinální verzi. Nebudu se tomu totiž moct věnovat, tak by to čekání bylo delší. V zásadě chybí jen, aby při selektu zmeškaných hovorů se zmeškané hovory obarvili, stejně jako kalendář. A pak nějaké malé neviditelné kosmetické změny, které nijak neohrožují funkčnost (názvy obrázků jsou ve zdrojáku nesmyslné apod...).

Finální verzi Home Screen Sense 2.5 VGA 100% Eržika najdete zde...
jakub.krieger (15)|7.3.2010 09:56
díky, super práce:) těšim se až to bude na 100%:) ale i tak, nemohl jsem bez toho vydržet...
Blekota_ce4you (73)|7.3.2010 13:54
Tak jsem to nainstaloval do Eržiky Sense 2.5 a je to suprový. Konečně mám na Home i zmeškaný hovory, jak jsem to měl v Sense 2.1. Výborná práce :yes:
SG_ce4you (118)|7.3.2010 14:08
Amos:hmm dobrá práce škoda že mi to nelícuje

takhle vyadá moje eržika X sense 2.5 po úpravách

_Amos_ (368)|7.3.2010 14:31
SG: ten můj Home screen je postavenej na úvodní obrazovku Eržiky, ty tam máš nainstalovaný další úpravy a můj cab má napojení na některé soubory, které jsi tou úpravou asi změnil a tudíž jsou jinak než v Eržice. Takže by se muselo udělat přepozicování na tvoji verzi. Až dodělám finální verzi, tak chci ještě udělat verzi pro verzi zástupce 3x2 na ploše, protože tato verze není kompaktibilní (myslím, nezkoušel jsem to) ani s touto verzí, ale šít to každému na míru není možné, s trochou šikovnosti si ale pozici nastavíš sám, potřebuješ na to jen m9editor...
SG_ce4you (118)|7.3.2010 14:44
_Amos:já to ani nemyslel jako objednávku :) a pokud to budu chtít používat tak se buď smířim s tím že to trošinku nelícuje nebo si to to zkusím z tvého základu upravit :-D, a nevíc to neni až tak hrozný , je to vysloveně o pár pixelech


_Amos_ (368)|7.3.2010 15:47
Spíš budeš muset změnit grafiku, teď to teprve vídím co ti to dělá. Když změníš grafiku na pozadí pod zmeškanýma hovorama a kalendářem, tak to bude i lépe pasovat k celému theme, které tam máš... Jinak pozičně je to v pořádku, jen ty obrázky jsou prostě jiný, než je tvoje témátko...
ropyno (69)|7.3.2010 18:23
[quote=_Amos_]Není to úplně hotový, ale myslím, že můžu dát do oběhu nefinální verzi. Nebudu se tomu totiž moct věnovat, tak by to čekání bylo delší. V zásadě chybí jen, aby při selektu zmeškaných hovorů se zmeškané hovory obarvili, stejně jako kalendář. A pak nějaké malé neviditelné kosmetické změny, které nijak neohrožují funkčnost (názvy obrázků jsou ve zdrojáku nesmyslné apod...).

[/quote]

Vypadá to dobře,i funkční to je.Jen škoda že přestane fungovat manila zámek.
Jinak super
_Amos_ (368)|7.3.2010 19:08
Aha, toho jsem si nevšiml, protože ho nepoužívám, ale to se dá doladit, aby fungoval, není tam nic co by zámek zakazovalo, takže ve finální verzi nejspíš bude... Dík za upozornění
jakub.krieger (15)|7.3.2010 19:14
amos: Určitě tam ten zámek nějak zakomponuj;)
Jinak na kdy vidíš finální verzi?
beesee (46)|7.3.2010 19:46
Amos: za funkční Manila locker ve finální verzi se také přimlouvám :-) A ještě jeden malý dotaz: Ve standardní verzi Eržiky X se po změně tapety vybraná tapeta objeví na každé záložce, zatímco v Tvé verzi se tapeta zobrazí jen na první stránce. Mohl bys mi, prosím, poradit jak to zařídit? Líbí se mi víc, když je tapeta jen na úvodní obrazovce. Díky.
_Amos_ (368)|7.3.2010 20:51
Finální verzi vidím tak na konec příštího týdne, není s tím ani tolik práce, jako že na to potřebuju klid a toho se teď nedostává:(...

sbehring: za celou dobu jsem sáhnul na jediný soubor (+ přidání grafiky). Vše se odehrává v souboru 7c60907d_manila. Tady je ve zdrojáku zakomponováno jak se má zobrazovat zvolená tapeta a i manila locker. Ve finální verzi by mělo fungovat vše jako v eržice X. Nakonci bude i jednoduché udělat třeba dvě verze, tedy snad, pokud vše půjde jak má.

Teď se hlavně musím poprat s probarvováním zmeškaných hovorů. To je bohužel zásah do scriptu a to ne úplně umím. Už se mi povedlo, že se mi hovory probarví, ale pak už neodbarví:(... A nebo bude třeba na XDA někdo šikovnější a rychlejší:), ale zatím jsem tam funkční verzi nenašel