Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení MMS+GPRS na Windows Mobile 6.1 Standard

mee2000 (0)|8.6.2009 09:20
Ahoj, nepomohl by mi někdo nastavit připojení pomocí GPRS (Vodafone internet v mobilu) a MMS u zařízení s Windows Mobile 6.1 Standard? K tomu se váže i instalace prohlížeče Opera MINI. Stahl jsem nějakou verzi, ale nebylo možné ji nainstalovat (chyba aplikace), neporadí někdo s instalací...?

koukal jsem na stránky SPB Software na programy Spb Pocket Plus
/Spb Phone Suite/Spb Mobile Shell. Neexistuje něco podobného i pro smartphone...?

Ahoj a díky.
Zdenek Malinsky (9781)|9.6.2009 15:30
ad nastavení
To by se mělo udělat automaticky po vložení SIM karty. Jinak nastavení pro Vodafon najdeš zde.

ad Opera Mini
Stáhni si na webu Opery poslední verzi. A je potřeba mít také v zařízení Javu (nevím, co máš za stroj a zda to tam je). K samotné instalaci - Jak instalovat nové aplikace?

ad Spb programy
To je souhrn více aplikací v jedné. Co přesně potřebuješ? Pokud jde o home screen, tak nejlepší aplikací tohoto druhu je SBSH Facade.



mee2000 (0)|9.6.2009 16:03
Ahoj a díky za rady...

Na MMS jsem juknul, přenastavil GPRS MMS účet, ale nikde nemůžu najít přímo nastavení MMS zpráv, kde bych měl nastavit přímo editovanej profil (rada operátora z datové poradny). Prostě v nastavení zpráv to nikde ne a ne najít...:-)

Operu jsem vyřešil tím, že jsem si stahnul verzi 4,2 přímo v *.cab souboru, kde je součástí i Java prostředí, jen mě u ní malinko vadí ENG verze (to by se ještě dalo přejít), malý font (to už je malinko horší, ale stále to jde) a pak nemožnost vybrat způsob připojení. Okamžitě se mi připojí pomocí GPRS a nedá na výběr mezi GPRS a WiFi...:-(

Na SBSH Facade jsem narazil pár hodin poté, co jsem postnul můj topic. Zatím se s ním malinko peru, neboť toho nastavování je tam opravdu moc a abych se přiznal, malinko nechápu některé screeny, jak to jde vytunit, když já mam problém jen změnit barvy...:-)

Ale to mě přivádí ještě k jedné věci. Zkoušel jsem celkem dost Task managerů, v současné době zkouším SmartToolkit, ale mám pocit, že pokud k němu zapnu správce úloh z Win, tak win správce zobrazí mnohem více spuštěných aplikací....:-( Tak pokud ví někdo o jiné alternativě, budu rád za jakoukoliv radu...:-) K Task manageru by se snad dalo napasovat ještě jedno téma. Tím je "minimalizování" aplikací, pokud se vypne displej. Jde tomu nějak předejít, tak aby se spuštěná aplikace neminimalizovala, ale zůstala tzv. viset/zobrazená...?

Ahoj a díky....