Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

bluetooth sluchátka

Michal Škrabálek (42)|21.7.2004 13:35
pokukuji po bluetooth sluchátkách a zjišťuji, že nabídka českých internetových obchodů je v tomto směru hodně bídná (když nepočítám obyčejné headsety pro mobilní telefony). máte někdo nějaký tip? záměrem bylo odstranění kabelu ze sluchátek do PDA při poslechu empétrojek - proč v tomto případě nevyužít raději bluetooth zařízení? myslím, že je to mnohem pohodlnější řešení, pravda, poněkud dražší... :sarcastic:
ipf (2136)|21.7.2004 13:47
Hledej, už toho bylo napsáno spoustu:
tady
nebo tady
anebo
tady
a spousta dalších diskusí již byla na toto téma vedena.
Michal Škrabálek (42)|21.7.2004 14:42
Ano, ale to jsou spíše headsety, které jsem zmiňoval v prvním příspěvku, kromě toho všude je řeč pouze o MDA... v tomto případě mám namysli univerzální bluetooth sluchátka bez přídavného mikrofonu, jen pro poslech hudby. zkrátka běžná sluchátka, ale bez kabelu.
ipf (2136)|21.7.2004 17:06
Na toto téma také najdeš kousek odpovědi, někdo psal o BT sluchátkách, na kterých se dá poslouchat hudba...
A není to starý příspěvek.
Maximus_ce4you (45)|21.7.2004 17:23
Michal Škrabálek (42)|21.7.2004 18:30
[QUOTE="Maximus"]Nějaký tip je tady: http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=107681[/QUOTE]

přesně něco takového jsem myslel. ale jak vidím, zase tak běžná věc to není, cenu tam nezmiňují a nevypadá to, že by se nechaly sehnat v ČR :(