Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nejde foták?

Jindrous01 (9)|6.6.2009 21:37
Ahojky mám problém nejde mi foták po spustení fotoaparátu naskočí jen černá obrazovka a nic se neděje a nic neraguje pomůže jen tlačítko pod krytem :-( díky za pomoc...
-alf- (112)|6.6.2009 22:29
Jakou ROM máš v zařízení? Oficiální anebo nějakou neoficiální? Občas se podobné potíže projevovali jako bug těchto neofic. ROM?
Fungovalo to někdy v pořádku? Doporučuji příp. zkusit hardreset zařízení, nebo přehrání ROM - v závislosti na tom, jakou verzi WM máš zprovozněnou?
Jindrous01 (9)|6.6.2009 23:34
po hard resetu foták jde ale zajímalo by mě proč nešel mám oficiální ROM CZ
-alf- (112)|6.6.2009 23:40
A přestal fungovat "sám od sebe"? Neinstaloval jsi nějakou aplikaci (i zdánlivě nesouvisející s fotoaparátem) anebo neměnil nějaké nastavení v zařízení?
Jindrous01 (9)|6.6.2009 23:58
nainstaloval jsem spoustu aplikací ale z toho množstvíaplikací poznat která může za ten kiks fotáku by bylo nadlouho... ale bojím se zase instalovat aplikace aby problém nevznikl znova...poradte díky
-alf- (112)|7.6.2009 00:06
To nelze jednoduše říct, instalujete-li větší množství aplikací, může se jednat o cokoliv. Zaměřil bych se na aplikace, které přímo mohou ovlivnit funkčnost fotoaparátu, příp. se nějak zásadněji integrují do systému. Jinak nejsnazší variantou bude patrně postupně instalovat požadovaný SW a zkoušet, zda se funkčnost fotoaparátu "drží". Evtl. průběžně provádět zálohování pro vysledování problematického SW.
Jindrous01 (9)|7.6.2009 10:43
co je prosím nejjednoduší pro zálohování?něco jako ghost nebo acronis true image na pc...díky
Nesli (409)|7.6.2009 12:52
Př. Resco Backup (v trialu umožňuje snad 5 záloh), Sprite Backup a jiné..