Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chyba pri prvnim spusteni

pylorus (42)|6.6.2009 13:45
Ahoj vsem, protoze mi predevcirem cikanska verbez :evil: ukradla Artemis, objednal jsem si tohoto krasavce jako nahradu. Dnes prisel postou a obrovske zklamani, protoze po startu pristroj hazi tuhle chybu:
Error
Install
\Windows\OpenCZ_Settings_Topaz.CAB
failed, code=0x80090006

Zkousel jsem bez pametove karty, s pametovkou, bez SIM, se SIM... ach jo... zurim :dead:

Nevite nekdo co s tim?

Diky Pylorus
pylorus (42)|6.6.2009 14:34
Tak jsem malinko pokrocil - protoze jde s pristrojem omezene pracovat (chybova obrazovka se da odsunout a jde spustit explorer atd.) tak jsem ve windows nasel zminovany soubor opencz_settings_topaz.cab, ktery je na rozdil od cesty v instalatoru psan malymi pismeny... OpenCZ_Settings_Topaz.CAB

Pokud soubor pustim manualne, telefon vyhodi hlasku, ze soubor nemuze byt nainstalovat, protoze neni digitalne podepsan ... grrr

Ze jsem si kupoval ceskou verzi ... protoze tohle je amaterismus nejvetsi ... :(( :mad:

No nic... v pondeli pujde na reklamaci :no:
bjirka (380)|6.6.2009 17:59
[quote=pylorus]Pokud soubor pustim manualne, telefon vyhodi hlasku, ze soubor nemuze byt nainstalovat, protoze neni digitalne podepsan ... grrr [/quote]
Pokud máš náladu na experimentování zkus najít ve windows soubor s názvem třeba "sunnysoft_ulc_htc.cab, sunnysoft_certified.cab" anebo nějak podobně (nejlepší pro hledání je nechat si v průzkumníkovi seřadit soubory podle typu a tam už si určitě vybereš) a nainstalovat před zmíněným programem. Co HR a začít úplně znova, to by nepomohlo?
Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2009 18:22
Už jsem to psal v komantáři pod článkem: zkus udělat hard reset (ne soft reset) a pokud nepomůže, tak klidně vícekrát opakovat. Teprve potom má cenu jít reklamovat.
pylorus (42)|6.6.2009 18:38
Ahoj,

dikes za rady. Samozrejme jsem udelal asi 10x HardReset a zkusil nabootovat s i bez SIMky / resp. microSD - pokazde stejna chyba.
Podarilo se mi dostat se do exploreru a prohlednout vsechny cab soubory - a po rucni instalaci toho sunnysoft_ulc to chce reset zarizeni. Kdyz ho neudelam, instalace ostatnich cabu nejde. A kdyz ho udelam, tak se zase spusti customizace uplne od zacatku (protoze predtim nedojede dokonce) a vyhodi to stejnou hlasku. (takto si predstavuji kvadraturu kruhu v praxi)

Jeste me napadlo zkusit snizit zabezpeceni systemu tak, aby dovolil instalovat i nepodepsane caby - lec nevim jak. Pres USB se s compem nejde spojit (nedodelana customizace mi nedovoli spustit activesync a z pc "nevidim" obsah mobilniho zarizeni) Mozna by se dal dat nejaky programek dat na microSD ... ale nevim nevim. Jeste se s tim budu v nedeli prat a na pondeli uz mam vytisteny reklamacni formular. Nechci opravu - chci vymenu za EN verzi... ;)
Pavel Koza (4761)|7.6.2009 21:27
1. Odemknuti zarizeni by melo jit takto. Nevim, jak to ma cesky D2, ale zkuste to jako na XPERII.
2. K tomu musite nainstalovat editor registru, pripadne pouzijte ten podepsany editor, co je v tom tematu nahore.
3. Kdyz to budete mit upravene, tak je nutny SW reset a pak zkuste ten CAB nainstalvat znovu.
pylorus (42)|23.6.2009 18:12
Vyreseno reklamaci: vymena systemove (zakl. desky) + EN ROM. Vse maka perfektne. Diamond 2 RULEEEZ ;)
Pítr6630 (55)|23.6.2009 21:18
Holt není nad anglickou verzi s počeštěným TouchFlo.. Když vyšla CZ od sunnysoftu, tak sem ji schválně zkusil v rámci 30ti denní lhůty.. Děs a hrůza.. To není program, to je hotovej vir. Okamžitě po ani ne 4 minutách to šlo ven.
Jackal1 (161)|27.6.2009 16:33
Mám českou verzi D2 a jsem nadmíru spokojený z lokalizací. Žádné problémy, prostě vše jak mám být. Měl jsem D1 a na češtinu jsem nedbal a vystřídal mnoho ROM, ale čeština je luxusní. :yes: