Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

razeni ukolu

noelin (6)|6.6.2009 09:44
Dobry den,

prosim o radu. Uz jsem prohledala snad vsechny fora a cely internet a nic :-( Mam MIO A501 s WM5 a mam problem s razenim ukolu. Radi se mi totiz stal epodle abecedy! I kdyz v nastaveni zaskrtnu radit dle terminu splneni. Poradi mi prosim nekdo, jak udelat, aby se mi jako prvni zobrazovali ukoly s nejblizsim datem splneni, tedy ty nejaktualnejsi a ty mene aktualni byly az na konci?

Dekuji mockrat za rady a preji hezky den!
Zdenek Malinsky (9781)|7.6.2009 22:11
Po změně nastavení zkus udělat soft reset (hard reset by byl asi jistější, ale zdá se mi to s ohledem na vážnost problému naprosto zbytečné) nebo vyzkoušej jinou než defaultní aplikaci na úkoly, nejspíše nějakou jinou PIM např. Pocket Informant, Agenda Fusion, Agenda One, Agandus, Extreme Agenda, SBSH Calandar nebo plugin na Today se zobrazováním úkolů = SBSH Pocket Breeze, Spb Diary, Today Agenda, Calendar +.
noelin (6)|14.6.2009 12:00
tak jsem to zkoušel apodle tve rady a nic:-( Dokonce jsem udelala i hard reset a porad se to chova stejne - radi podle abecedy a nikoliv podle terminu dokonceni :-( Nemas nahodou jeste nejaky napad co s tim? Dekuju moc.
Zdenek Malinsky (9781)|14.6.2009 12:22
Abych se přiznal, úkoly moc nevyužívám, pouze když na mě něco zazvoní, že mám udělat. Defaltní aplikaci už dlouho nepoužvám, takže ani nevím, co všechno umožňuje. Mám v PDA Pocket Informant, takže doporučím alespoň vyzkoušet některý z programů z mého předchozího příspěvku (a asi i v tom pořadí, jak jsem psal - Pocket Informant, Agenda Fusion, Agenda One....).
noelin (6)|14.6.2009 12:26
Dekuju vyzkousim to :-)
Zdenek Malinsky (9781)|14.6.2009 14:05
jsem zvědav, jak to dopadne.