Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nefunkční fotoaparát

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Mám takový problém s fotoaparátem na Diamondu - už poměrně dlouhou dobu (s krátkýma přestávkama, který nevím, čím byly způsobený) mi nefunguje. Když jej zapnu, tak nenaběhne režim focení/natáčení, tzn. nevidím, co se děje za čočkou, mám pouze černou obrazovku. Při zmáčknutí spouště začne blikat uprostřed bílé ohraničení a po chvíli to napíše "Unable to capture photo. Unable to get frame data from camera device."

Měli jste s tím někdo čest, ideálně podařilo se Vám to nějak vyřešit? ROMkou to není, dělalo mi to na origo a teď i na dvou nových BsB. Viděl jsem podobné dotazy se stejným problémem i na XDA, ale bohužel bez řešení... :?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Obecně platí, že pokud to dělá i po HW resetu, nota bene s různými ROMkami, tak jde spíš o problém hardware. Není vyločeno, že prostě nějaká série zařízení dostala vadný fotoaparát, takže osobně bych doporučil reklamaci.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Pokud si dobře pamatuji, tak se to na fóru XDA opravdu řešilo a vím jistě, že jedna z ROM co tam jsou řešila černou obrazovku. Už nevím jestli to byla 6.5, nebo 6.1, ale jsem si jistý, že se problém řešil.

Edit: zkoušel jsi i jiné Radio, pro jistotu ??

Podobná témata

1. dotaz na fotoaparát
    Od explora v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-06-2009, 18:57
  2. E-TEN X500 - fotoaparát
    Od greed_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-11-2008, 22:38
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-09-2007, 11:00
  4. Fotoaparát k XDA1.
    Od peas v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-07-2005, 18:25
  5. Fotoaparát
    Od v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-06-2003, 12:03