Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční fotoaparát

acero (27)|5.6.2009 16:17
Mám takový problém s fotoaparátem na Diamondu - už poměrně dlouhou dobu (s krátkýma přestávkama, který nevím, čím byly způsobený) mi nefunguje. Když jej zapnu, tak nenaběhne režim focení/natáčení, tzn. nevidím, co se děje za čočkou, mám pouze černou obrazovku. Při zmáčknutí spouště začne blikat uprostřed bílé ohraničení a po chvíli to napíše "Unable to capture photo. Unable to get frame data from camera device."

Měli jste s tím někdo čest, ideálně podařilo se Vám to nějak vyřešit? ROMkou to není, dělalo mi to na origo a teď i na dvou nových BsB. Viděl jsem podobné dotazy se stejným problémem i na XDA, ale bohužel bez řešení... :?
Pavel Koza (4761)|5.6.2009 16:46
Obecně platí, že pokud to dělá i po HW resetu, nota bene s různými ROMkami, tak jde spíš o problém hardware. Není vyločeno, že prostě nějaká série zařízení dostala vadný fotoaparát, takže osobně bych doporučil reklamaci.
Jackal1 (161)|6.6.2009 14:11
Pokud si dobře pamatuji, tak se to na fóru XDA opravdu řešilo a vím jistě, že jedna z ROM co tam jsou řešila černou obrazovku. Už nevím jestli to byla 6.5, nebo 6.1, ale jsem si jistý, že se problém řešil. ;)

Edit: zkoušel jsi i jiné Radio, pro jistotu ??