Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Asus P750 - statická navigace

Dr.Easy_ce4you
    Guest

Ahoj,

chci používat svůj Asus na Geocaching, ale potřeboval bych vypnout statickou navigaci.. nicméně se mi to přes soft M&M sirf setup nepovedlo a pres sirf tech take ne.

nemate neco ozkouseneho?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zkus si ověit, že se připojuješ na správný baud rate a zda není GPSka rozhašená. Mě to taky původně nešlo (na A636N), pak jsem resetnul GPSku do tovarniho nastavení, zjistil si tu správnou hodnotu a již to jde.

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Popsáno v "ASUS P750 - obecná diskuze o zkušnostech, tipech atp".
    Stačí trochu hledat.:bulb:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Přes SifrTech je to jednoduché stačí jen otevřít COM5 a baud 57600, pak už vypneš statickou navigaci klasickým způsobem.Ze softu na GC ti můžu poradit Geoscout2 a RichesseGPS( na multi-cache).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak již mám taky 750ku a SirfTech mi vůbec nejde - sice se mi podaří otevřít port, ale přepnout so SIRF modu ani náhodou a navíc, když ho chci zavřít, tak vytuhne celé PDAčko.
    EDIT: tak jsem se tím dlouhým vláknem prokousal a došel jsem k tomu, co tu zazněle ops: COM5 (ne COM2) a 57600. Ja zkoušel stále COM2 a přehlédl že Thompson psal COM5 ops: Takže sorry a díky za návod :yes: Každpádně, kdo to bude příště hledat, nemusí číst to douhé vlákno o 750ce

Podobná témata

1. statická navigace a Asus 636N
    Od KubikZ v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 04-03-2008, 13:51
  2. X500 a statická navigace
    Od Radekr_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 06-11-2007, 19:17
  3. NOKIA LD-3W vs. Statická navigace
    Od Leon2414 v sekci Příslušenství pro navigaci