Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: 52. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 20. června 2009, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dovoluji si vás opět pozvat na další setkání všech příznivců mobilních zařízení a ce4you, tj na 52. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 20. června 2009 na tradičním místě a v tradiční dobu (viz link), tedy SteakBar Levandule, Staromlýnská 493/3, Praha 9 - Vysočany, tel: 777 336 772, GPS: Loc: 50°6'32.517"N, 14°29'54.329"E od 14 do 22 hodin. Pokud chcete něco odborného či poradit, raději přijďte do 17. hodiny a samozřejmě to napište o tom do příslušného vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací k místu a době konání tohoto (a také dalších pražských srazů v roce 2009) srazu najdete v této diskuzi.

Informace o všech srazech ce4you najdete zde.

Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Pakliže mě nepřejede autobus nebo nenastane jiná nepředvídatelná událost, tak opět dorazím
    A jestli se najde nějaká dobrá duše, která bude ochotná mi flashnout ROMku, moc by mi to bodlo...dodám comp, ROMku, kabel atd. Sice na tom asi nic moc není, ale návod na netu psal zjevně kdosi, kdo návod nikdy nepsal...a já bych si při prvním pokusu nerada nenávratně odpravila telefon ) Pokud mě dotyčný nechá šmírovat přes rameno, už s tím víckrát otravovat nebudu :yes:
    Odvolávám, co jsem odvolal, flashování asi bude muset ještě měsíc počkat, mám po srazu další akci a nechce se mi vláčet notes s sebou

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

to už budu mít větší část toho zku*venýho zkouškovýho za sebou, takže se rád zastavím

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Tak tentokrat se zastavim i ja a rad vas vsechny uvidim

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Pocitam, ze taky dorazim, kdyz mi do toho nic nevleze. Kdyz to dobre dopadne, tak si s sebou prinesu novou hracku - Asus N10jc. Normalne bych si Asus uz nikdy nekoupil, ale grafarna v nem me presvedcila.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Může se tam kouřit?

Registrace
    Mar 2004

muze, ale nemusi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Aha. Koketoval jsem s myšlenkou se zastavit, ale pro nás alergiky jsou restaurace jako zařízení pro setkávání lidí zhusta zapovězená.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Nebude už otevřená zahrádka? Tam se kuřácké smrady rozptýlí

Registrace
    Jun 2006

Na zahradce bude urcite mnohem lepe

Registrace
    Mar 2004

aha, tak ja myslel ze nam chces trosku podkurovat

nemusis se bat, necha se to prezit.......ja to taky vzdycky prezil

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

na zahradce je blbe videt display

Registrace
    Jun 2006

Jak ktery displej

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

na kazdy, ve vnitr je to vzdycky lepsi.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Aby jste se z toho koureni vsichni nezblaznili... taky dorazim, mozna sam, mozna budeme oba.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 23-06-2010, 13:37
  2. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 13:46
  3. Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 22-06-2008, 18:15
  4. Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 17-06-2007, 14:31
  5. Reakcí: 73
    Poslední příspěvek: 22-06-2006, 20:09