Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X 800

Leosek13 (30)|4.6.2009 20:24
Mám prosbu, naistaloval jsem si to PDA X800 nějaký soft, který mi při každém najetí či resetu kousne PDA a nejde nic dělat. Ani přes ActiveSync nelze připojit a přehrát ROM.
Prosím o radu co s tím dělat??!!
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2009 20:39
Pro tyto případy je dobré mít v PDA nainstalovaný Safe Mode - jde buď o samostatnou aplikaci (myslím jich je několik) nebo je také součástí např. Spb Pocket Plus nebo SBSH iLauncher.
Pokud nepomůže ani opakovaný soft reset je zbytečné hned flashovat jinou ROM. Hard reset snad postačí, ne? Doufám, že pravidelně zálohuješ.
Leosek13 (30)|4.6.2009 20:44
a jak provést Hard reset?? konkrétně na X800??
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2009 21:23
Podívej se do návodu (my ho tu nemáme), ale mohlo by to být stisknout a držet tlačítko power a udělat soft reset (pich stylusem), pak současně pustit. Na displeji by se mělo zeptat něco ve stylu erase all data? tak dáš, že ano a provede se hard reset. Tím se zařízení uvede do továrního nastavení, takže budeš muset zkalibrovat dispej, nastavit hodiny, čas, regional settings...
Milan_B (32)|4.6.2009 21:26
Někdo to tady popisoval takto:

hard-reset na X800ce:
1.) Stiskni zapínací tlačítko a resetové tlačítko zároveň a zároveň je pusť.
2.) Ihned poté stiskni a drž červené tlačítko (tlačítko kterým se odmítají hovory) asi tak 15 sekund dokud se neobjeví zpráva "Erase all data and loads defaults ?" kterou potvrď YES.
Koumes_ce4you (93)|25.7.2009 13:37
Jen pro jistotu Tady je popis.
A je čistý HardReset (power+reset) nebo Clean Boot