Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom na HTC Pro 2

Nimdus (22)|4.6.2009 14:50
Nainstaloval jsem TomToma a hlásí mě to že cesta k paměti nenalezena.Asi je problém že Paměťová karta je Storage card v anglické verzi?Jsem nováček,prosím poraďte.Děkuji předem!!!
Mashe (622)|5.6.2009 12:47
ad TomTom .. kdyz ma Rhodium radio, znamena to ze se da pouzivat RDS?
Termiter (147)|5.6.2009 14:32
S tím jsem problém neměl. Po instalaci TT přestal chodit bluetooth a napravit to šlo jen hard resetem.
Moje rada zní: Nainstalovat na jiném zařízení na SD kartu, kterou pak dáte do Rhodia. A tam už jen pustíte exe a jede to i bez instalace.
Pokud nemáte k dispozici druhé zařízení, instalujte z Rhodia na kartu a pak udělejte HR.

Diskuze kolem TT a BT je na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=522373
Nimdus (22)|17.6.2009 12:51
Po mnoha pokusech stále bezvýsledně,stále píše že nenalezena cesta,nevíte někdo řešení?Na Kaiserovi to fungovalo bezvadně i s W 6.1.
mistm (477)|17.6.2009 13:18
Mas anglickou verzi predpokladam. Takze tam mas adresar pojmenovany "Storage card", je to tak?

Tuhle hlasku to hlasi kdyz spustis tomtoma? Nabehne tomtom a kdyz mas vybirat mapu, tak se to objevi? Mapy mas na karte a tomtoma nainstalovaneho v pameti zarizeni?
Nimdus (22)|19.6.2009 12:24
Ano,přesně tak,vím že bych to měl nějak přejmenovat ale nevím jak...
Nimdus (22)|19.6.2009 12:26
A TomTom naběhne ale nejak zmenšený,je to to okno s výběrem jazyka a hnedle se to utne a píše to anglicky že cesta nenalezena.
bjirka (380)|19.6.2009 21:41
Pak se vše vysvětluje.
Musíš si zakoupit verzi pro rozlišení displeje tvého nového přístroje. Kaiser má rozlišení displeje pouze QVGA. Nejspíše máš i verzi TT upravenou pro české pojmenování "Paměťové karty", proto také nemůže najít mapy (může to být také tím, že si systém při vyjmutí karty přejmenoval kartu na Storage Card2 po vytvoření náhradního adresáře Storage Card v paměti přístroje).
Nimdus (22)|23.6.2009 14:06
Myslím že nová verze TomTom 7 ještě není,aspoň na domovských stránkách píšou že "brzy".Máte už někdo funkčního TomToma na HTC PRO 2?
Bobanovicz (511)|23.6.2009 16:53
TomTom 7 normálně funguje bez problémů.
bjirka (380)|23.6.2009 19:34
Samozřejmě že funguje a je k dispozici každému kdo se jen trochu "informuje" o tom žádná (tak jako na každém zařízení s WM a většině zařízení s WinCE), ale pochopil jsem to tak, že o tom tahle diskuze není...
mamut_ce4you (32)|17.7.2009 15:50
Zdravim, TT7 mi bezi celkem bez problemu, jen jsem zvykly uzivat vlastni POI a ikony, ktere jsem pouzival na Kaiserovi jsou zde diky velkemu rozliseni displeje strasne malicke. Rozmer ikon je 22x22px. Nevite nekdo daji-li se pouzit nejake vetsi nebo nejak zobrazovat vetsi ty male? Diky
DavidS200 (42)|5.9.2009 11:37
Nevím, zda je toto téma ještě aktivní, ale dotaz.
TT6 tedy na HTC TP2 předpokládám nefunguje. Tedy nainstaluju, vše běží, ale na displeji mám TT třikrát vedle sebe a to pouze při zobrazení na šířku, tzn. při vysunuté klávesnici. To je asi tím, že TT6 nedpodporuje tento displej, respketive jeho rozlišení ?
htcjirka (1875)|5.9.2009 12:02
Instalovat TT6 je nesmysl,uz kvuli nepodpore a take pekne zastaralym mapam.
DavidS200 (42)|5.9.2009 14:31
To asi ano, mam ale trochu problem s instalaci TT7, nějak mi to nejde. Nevím, zda dělám něco špatně, nebo mám nakoplé soubory.
scrollbol (42)|6.9.2009 13:01
Kontaktuj výrobce či dodavatele kde jsi sw zakoupil.
Nimdus (22)|20.9.2009 20:22
Proč ještě ty mapy oficialně nejsou?Normálně si je chci koupi a mít aktualizace,atd...nebo jsem jen poctivej vůl kterej si je nestáhne z w....u?Hlavně nepiště "jo".
Nimdus (22)|23.9.2009 00:23
Nabízím ..... za FUNGUJÍCÍ TT7 na HTC PRO2.Software TT7 s mapou PRAHY nainstalováno mám,potřebuji celou Evropu.Mail: eureka@tiscali.cz.Díky.
Zdenek Malinsky (9781)|23.9.2009 09:52
to Nimdus

1. Na nákup/prodej/výměnu tu máme bazar.
2. Tvůj příspěvek tak trochu zavání žádostí o warez a tudíž porušením pravidel.

Buď si dej inzerát do bazaru a pak tvůj příspěvek smažu (pošli SZ) nebo ho zkus upravit (pomocí tlačítka upravit) a trošku přeformulovat.
Nimdus (22)|1.10.2009 23:13
to Admin: už je to O.K.?
Salik666 (73)|21.10.2009 17:05
[color=red]Při registraci jsi potvrdil, že budeš dodržovat pravidla, tak je prosím dodržuj:!: admin[/color]
text příspěvku odkazující na warez smazán.
pavelikk (27)|23.10.2009 16:30
Ahoj, prosim te. ja jsem asi jeste vetsi blbec nez jsem doufal... mam TP 2 a nepodarilo se mi to rozbehnout. Nepodarilo se mi otevrit ten soubor ttnavigator.bif. Tak jsem pouzil ID cislo to, ktere je napsano v navodu... nevim kde je chyba, nembo jak mam postupovat, ci otevrit ten soubor. prosim o pomoc. dekuji
bjirka (380)|23.10.2009 19:41
Soubor otevři v nějakém jednoduchém texťáku, např. v poznámkovém bloku, který je v příslušenství každých stolních windows.
pavelikk (27)|23.10.2009 23:27
dekuji za radu. Vse se povedlo, tomtom uz bezi, akorat az na jednu vec. Nemuze najit signal. Nastavil jsem to jako na TyTnII, kde mi starsi TomTom v pohode nasel signal. Na TP2 jsem tedy nastavil nasledovne: Jiny NMEA GPS, 4800, com4 nebo com7. Nesel ani jeden... Kdepak je zakopanej pes??? Dekuji
bjirka (380)|24.10.2009 09:37
Pokud to píše hlášku: Špatný signál, jste uvnitř budovy... anebo Čekání na platný signál GPS... - nastavené je to správně, je potřeba počkat na volném prostranství než se chytí (popř. sledovat jak loví satelity - jestli má snahu), zkusit urychlit fixnutí polohy použitím programu quick GPS. S původní radioROM 3.44.25.27 to má občas problémy při spolupráci interní GPS - programy využívající GPS.
Pokud to píše hlášku: chybí zařízení GPS! - špatně nastavené GPS. V programu nastavit jiná NMEA, port COM4, rychlost třeba 4800 - je třeba i zkontrolovat položku Externí GPS - pokud jsi ji měnil nastavit to tak, jak to bylo původně a už to nikdy neměnit!
Původní nastavení: Port je COM4, Hardwarový port: (Žádný), Přenosová rychlost: 4800 a zaškrtnuté políčko na záložce Přístup: Spravovat zařízení GPS automaticky (doporučeno).
pavelikk (27)|24.10.2009 10:29
Vše jsem mel nastaveno, tak jak jsi psal. Kdyz spustim tomtom, tak napise:chybi zarizeni GPS, pozdeji pak jakoze nabehne a zaroven zmizi hlaska o chybejicim GPS a na chvilku skoci hlaska: signal byl ztracen pred 5 vetrinami. Ve stavu GPS je nulova aktivita, tzn. ze neni zadna snaha o hledani satelitu a neni zobrazen ani jeden satelit. Quick GPS mam stazen... Jeste by me zajimalo, zda muzu s vyse stazenou verzi stahnovat bezplatne opravy map nebo opravy od ostatnich uzivatelu ci jine aktualizace aniz by tomtom byl nejak domovskou strankou znehodnocen.
pavelikk (27)|24.10.2009 19:56
Novy poznatek : navigace jak se zda bezi, ukazuje aktualni polohu, ale kdyz kliknu na satelity a jejich pokryti, tak je vsude nula a zaroven v kruhovem grafu se nezobrazuje zadny satelit. Zobrazuji se jen souradnice :?:
bjirka (380)|25.10.2009 07:36
Jo jasně. Chce to sehnat jinou "verzi" než tu, kterou jsi "koupil".
Správná verze, správně upravená, aby nezpůsobovala problémy TP2 funguje bezproblémově.
MapShare samozřejmě funguje. Chce to však dodržet základní požadavky. Aplikace musí být nainstalována v interní paměti zařízení, zařízení musí být sesynchronizováno s PC přes ActiveSync(WMDC). Pak spustit nejnovější TTHome a stáhnout opravy map (které je samozřejmě nutné předtím zapnout v aplikaci).
Egna (1)|26.10.2009 10:00
[quote=DavidS200]Nevím, zda je toto téma ještě aktivní, ale dotaz.
TT6 tedy na HTC TP2 předpokládám nefunguje. Tedy nainstaluju, vše běží, ale na displeji mám TT třikrát vedle sebe a to pouze při zobrazení na šířku, tzn. při vysunuté klávesnici. To je asi tím, že TT6 nedpodporuje tento displej, respketive jeho rozlišení ?[/quote]

Ahoj všichni, mám ten stejný problém jako DavidS200. tomtom navigator 6 mám originál a k němu všechny mapy, proto se ho nechci jen tak vzdát a utratit další peníze. Moc prosím o radu jak napravit problém se zobrazováním.

Předem děkuji za radu
dada413 (0)|26.10.2009 23:10
Mám stejný problém instaloval jsem tom tom 7. a pak jsem ho smazal a od té doby mi nejde bluettooth. Nejde to udělat nějak jinak než hard resetem? třeba zkopirovat dobre soubory z tp 2. Jinak se chci jeste zeptat kdyz mam v tp2 cz od sunny soft a klasicke touch flo 3d tak to tf 3d po hard resetu zustane a da se nekde cz od sunny soft na tp2 stahnout? dik za odpoved
Nolf (20)|27.10.2009 08:40
Hard resetem obnovíš telefon do stavu při koupi. Tedy s cz. Ta tam nebude pokud nahraješ novou rom.
htcjirka (1875)|27.10.2009 20:38
[quote]proto se ho nechci jen tak vzdát a utratit další peníze[/quote]

Nesmysl se ho drzet,uz kvuli opravdu hodne zastaralym mapam a nemoznost pouzitich novejsich je tento soft k nicemu,vhodny spise do muzea.
Navic neni optimalizovany pro takove rozliseni.
Salik666 (73)|5.11.2009 14:15
Mě na TP2 TomTom, který jsem sem dal funguje naprosto super.
Pravdou je, že občas trvá, než chytí GPS signál, ale funguje.