Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypínání Wi-Fi po zhasnutí displeje

sobul_ce4you (33)|4.6.2009 11:37
Neznáte někdo tweak, kterým by se dalo zakázat vypnutí připojené Wi-Fi když se telefon dostane do sleep modu po zhasnutí displeje. Po rozvicení se Wi-Fi opět nahodí ale aplikace, které využívají data i na pozadí se v mezičase samozřejmě přihlásí na GPRS...díky za radu
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2009 11:54
Na to nechtěné připojování programů použij NoData! od MoDaCo. Wi-Fi v PDA si můžeš nastavit, stejně jako vypínání, ale pokud budeš připojený trvale, budš mít v PDA za chvíli prázdnou baterku.
Mashe (622)|4.6.2009 11:54
[quote=sobul]Neznáte někdo tweak, kterým by se dalo zakázat vypnutí připojené Wi-Fi když se telefon dostane do sleep modu po zhasnutí displeje. Po rozvicení se Wi-Fi opět nahodí ale aplikace, které využívají data i na pozadí se v mezičase samozřejmě přihlásí na GPRS...díky za radu[/quote]

zkus tohle

sobul_ce4you (33)|4.6.2009 13:13
Tak ten tweak z XDA mi nejede...
sobul_ce4you (33)|4.6.2009 13:14
Jak to myslíš "WiFI v PDA si můžeš nastavit"? Nastavit jde lecos ale volbu aby byla zaplá pořád, pokud ji ručně nevypnu jsem tam nenašel.
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2009 15:26
Nemáš tam něco jako Režim úspory energie a pak zaškrtnout / odškrtnout Automaticky vypnout síť WLAN při nečinnosti síti WLAN nebo uživatele po vypnutí displeje delší než .....?
Bobanovicz (511)|4.6.2009 22:58
Určitě to nastavíš v Advanced_Configuration_Tool_v3.3, tam mi to šlo, Diamond Config to neumí.