Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: MapFactor Navigátor 4

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Firma MapFactor vydala stejnomenný software ve verzi 4 s hlasovou navigací. Docela by mne zajímalo porovnání s PocketKimem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vypadá to docela dobře (v programu je i mapa Evropy), ale zase jen............. "Andora, Belgie, Česká republika, Dánsko, Francie, Finsko, Holandsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, San Marino, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán a Velká Británie (mapa Finska obsahuje pouze jižní polovinu státu, mapa Polska obsahuje kompletní silniční síť a hlavní město do úrovně ulic)." Proč taky někdo nezakomponuje východní evropu , Chorvatsko ( kam jezdí nejvíce čechů na dovolenou , atd. ) Nevím jak vy, ale počítám, že u mě je mapa Vatikánu, Irska, Norska a Švédska nepříliš využitelná a navíc je obsahuje každý druhý software.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

P.S., ještě mi u tohoto programu připadá jedna nedokonalost. " Ve standardní verzi Navigátoru CE budete upozorněni, pokud se odchýlíte od naplánované trasy, ale nová trasa nebude vypočítaná. Navigace se obnoví po navrácení na trasu."

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Crusader
    P.S., ještě mi u tohoto programu připadá jedna nedokonalost. " Ve standardní verzi Navigátoru CE budete upozorněni, pokud se odchýlíte od naplánované trasy, ale nová trasa nebude vypočítaná. Navigace se obnoví po navrácení na trasu."
    Mno, jestli jsem to dobře pochopil, tak mapa se musí napřed vyhledat v PC a teprve pak přehrát do PDA. V PDA se trasa vyhledat nedá ... :sarcastic:
    Což mně přijde pěkně na houby !!! :dead: :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jojo, vypadá to tak. Takže to bude chtít s sebou tahat ještě stolní PC + UPS-ku nebo nootebooka, aby měl člověk možnost měnit trasu. Tak tomu říkám mobilita. No, už chybí jenom přívěs

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Povedlo se někomu z vás stáhnout to demo? Oni to maj snad přes modem...
    Za hodinu se mi povedlo stáhnout necelých 15MB. :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak jsem to DEMO stáhnul. Stahovací rychlost začala na 170 kb/s, po chvíly už byla na 60 kb/s a ustálila se na 50 kb/s.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nainstaloval jsem si demo Navigatoru a mám z toho celkem divnej pocit. Doposud používám PocketKIM nebo TomTom RoutePlanner, což je trochu jiná úroveň (TomTom neupozorňuje na odbočky a do Chorvatska Vás pošle přes Maďarsko díky nemožnosti prolnout mapy..., KIM nemá zase nic než Čechy a neví, kde jsou už přes dva roky jednosměrky a to i na významných ulicích).

Ale Demo Navigatoru ...

... chápu MapFactor, že se bojí o program, který pracně a dlouho vyvíjel (posledně jsem se jich na to ptal někdy na jaře a měl být, podle jejich velmi strohé odpovědi, v květnu hotov), ale měli by si uvědomit, že tímto se nezákonnému kopírování programu neubrání, spíš odradí případné zájemce, kteří si raději koupí Navigator3 od TomToma. Ten alespoň umí vyhledat trasu a češtinu oželím, nebo si ji nahraju sám.

1. Nechápu, K ČEMU MI JE MAPA LUCEMBURSKA ?!?!?! Jak si na ní ověřím, že jednosměrka u Anděla je opravdu jednosměrka a ne jako v NOVÉ VERZI PocketKimu obousměrná ulice?

2. Jak si vyzkouším, že moje GPS se softwarem funguje (a že ty problémy mám s TomTomem...)

Chtěl bych touto cestou popřát výrobci hodně úspěchů v prodeji ... fakt ! :dead:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mno, tak už to ani zkoušet nebudu Když tady mluvíš o mapě Chorvatska, existuje ještě nějaký jiný soft (kromě route planneru, o kterém jsi se zmínil), který má chorvatsko v nabídce a je popřípadě schopen odnavigovat cestu z čech až po mořské pobřeží v Chorvatsku??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Mno, tak už to ani zkoušet nebudu Když tady mluvíš o mapě Chorvatska, existuje ještě nějaký jiný soft (kromě route planneru, o kterém jsi se zmínil), který má chorvatsko v nabídce a je popřípadě schopen odnavigovat cestu z čech až po mořské pobřeží v Chorvatsku??
    To nevím, nicméně v RoutePlanneru se to dá nastavit na rakouský hranice, otevřít mapu Rakouska, pak na slovinský, skočit na východní Evropu a jsi v Chorvatsku. Na každých hranicích přehodíš mapu a je to. Dokonce tam zůstanou vyhledané trasy.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

To nevím, nicméně v RoutePlanneru se to dá nastavit na rakouský hranice, otevřít mapu Rakouska, pak na slovinský, skočit na východní Evropu a jsi v Chorvatsku. Na každých hranicích přehodíš mapu a je to. Dokonce tam zůstanou vyhledané trasy.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Navigon.Mobile.Navigator.European.Edt.2003.v1.4 - LINK - niekto neskusal??? Nejako sa mi nepodarilo dopatrat k pokrytiu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od risko
    Navigon.Mobile.Navigator.European.Edt.2003.v1.4 - LINK - niekto neskusal??? Nejako sa mi nepodarilo dopatrat k pokrytiu...
    Demo nejde stáhnout, prý bude brzo. Klidně pak vyzkouším.
    Díky za tip ...

Mota_ce4you
    Guest

a nestacil by do chorvatska tom tom navigator a mayor roads of europe?

ja byl v cervenci ve skandinavii a tom tom je snad jedinej jehoz mapy evropy nekoncej u stockholmu

skandinavii maj zpracovanou tak ze tam byla skoro kazda cesta co vedla do pole

jem by jim mel nekdo vysvetlit, ze dalnice mezi teplicema a drazdanama fakt jeste neni hotova

Podobná témata

1. MapFactor PC Navigator 6 - zkušenosti?
    Od xaries v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 31-03-2008, 01:44
  2. MapFactor Pocket Navigator 6 - Pocket PC a mapy
    Od xaries v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-03-2007, 00:06
  3. MapFactor Navigátor 4 - Česká republika
    Od radagast04 v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-12-2004, 14:03
  4. Mapfactor Navigator 4