Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak vyhledat vhodné kandidáty PDA podle vlastností

kapral (4)|4.6.2009 10:41
Ahoj,
hledám web portál/obchod, který bude obsahovat zařízení PDA tříditelná podle vlastností. Tj. vypíše seznam PDA odpovídající klíčových funkcí jako např.:

* GPS
* GSM
* BT
* rozlišení obrazovky (WGA)
* fotoaparát
* prodává se / staré
* klávesnice
* USB
...

diky za tipy

Karpal
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2009 10:52
kapral (4)|4.6.2009 11:02
Správný dotaz - zřejmě nestačilo, protože to, zdá se mi, není multikriteriální hodnocení.
Z 63 to vybere 40 které mají vlastnost X ano.
Ale já chci kombinace X ano, Y ne, pak další variace se Z, U a další...

To už je to lepší udělat si to ručně v excelu, což mi přijde zbytečná práce, neb si myslím že to někde takhle musí fungovat..
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2009 11:13
Tohle vyhledávání a řazení není ještě hotové.

Nevím, zda takto (jak jsi psal) detailně má nějaký e-shop nebo web. Myslím, že takto to nebylo ani na mobilmanii, ale tam zase nemají v databázi tolik PDA.

Chceš to jen tak pro zábavu nebo si potřebuješ vybrat a koupit nějaké zařízení pro sebe a máš na něj konkrétní požadavky?
kapral (4)|4.6.2009 11:53
Chci kupovat do firmy pro sběr dat v terénu asi 5-10 ks.
Kritéria nejsou zcela vyhraněná (např. GPS přes BT/interní, GSM ano/ne), proto chci více možných řešení a vidět rozdíly v ceně a výbavě. Asi tedy nezbyde jiná cesta než e-papírem.

díky
kapral
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2009 12:00
Do terénu? Tak to asi jedině Symbol. Vyrábí to Motorola a u nás to má v nabídce Sunnysoft.

EDIT

V tomto případě (nákup pro firmu) by asi bylo lepší obeslat firmy (Sunnysoft, Alza apod.) s požadavky a oni ať se vycení (udělají cenovou nabídku).
kapral (4)|4.6.2009 12:50
Myslím, že jsi si mě zakategorizoval do špatné škatulky. Firma != hodně peněz, terén != práce v dole a na dole, ale mimo kancelář.
Za cenu motorola symbol mohu mít sériový Tablet PC, jeden mi tu v terénu dobře slouží.

Můj problém je definovaný jako výběr konkrétního sériového zařízení PDA.

UPDATE:
nakonec jsem nasel alespon toto:
http://eshop.compuco.cz/
Standa_ce4you (380)|14.6.2009 14:34
Dobrá stránka na vyhledávání a brouzdání mezi cihlami je zde.