Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: úprava datumu v TF3D,zvýšení počtu zobrazených událostí v TF3D

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Zdravím, předem omluva za možná duplicitní téma /ale nevím jestli toto téma čtou lidé s HDčkem/ v HD foru se píše toto:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=33005
    Zvýšení počtu zobrazených událostí na záložce HOME a změna jejího rozložení.
    Na XDA-Developers jsem narazil na skvělou věc. Tady si můžete stáhnout jednoduchý malý .cab, který vám upraví rozložení záložky HOME v TF3D v3. Na níže přiloženém obrázlku jde vidět jak. Datum a indikace budíku se přesune do horního řádku, který obsahoval jen informaci o názvu GSM sítě. Tím vziklo pod překlápěcíma hodinama více místa, které je využito pro zobrazení nadcházejících událostí z kalendáře. Zobrazuje se vždy celý týden dopředu. Pokud vám na první pohled na záložce chybí odkaz na historii volání s indikátorem zmeškaného hovoru, nebojte se, zobrazí se pouze když je potřeba.
    Jen upozorňuji, že to celé funguje pomocí nahrazování manila souborů a je tedy potřeba použít správnou verzi .cabu pro danou verzi TF3D (jde především o rozdíl mezi VGA - Diamond, TouchPro x WVGA - Touch HD). Vše najdete a i různé verze najdete zde: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3518526&postcount=1.
    Jen pro info: Výše popisovaná změna formátu data na HOME spolu s tímto patchem funguje také.

Ptám se jestli toto může fungovat i na Topazu /D2/?? Na xda to implicitně nezmiňují.
    Další podotaz: dá se v EN verzi dosáhnout toho, aby byl na Home zobrazen česky den v týdnu?

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ahj.
    Myslím, že to bude fungovat i na D2. V současnosti mám na HD ROM 6.5 s TF3D z Diamonda 2 a funguje mi to.

Co se týče českého data, určitě musíš mít nastaveno Regional settings na Czech. Pak ještě češtinu v TF3D (je součástí i ENG verze).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak já to risknu a vyzkouším...k tomu datu...to vše mám...dotaz byl na zobrazení českého názvu pondělí, úterý atd.Protože na obrázku v tom foru o HDčku to tam ten šťastlivec má

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ten šťastlivec jsem zřejmě já. A taky v tom HD vlákně popisuju jak na to.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Mohl bych poprosit o link/resp třeba i přes SZ/ na tu správnou verzi??Pro D2 Děkuji Nerozumím totiž této podmínce:
    Requirements
    - Rhodium TouchFlo
    - Background on all tabs
    Co je ta druhá položka?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Použij ten jedinej, kterej je na HD. D2 má taky WVGA. A vyber tu první možnost. Pokud máš nainstalovaný AllBgTabs mod (tedy pozadí na všech záložkách) pak ten druhý.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak se povedlo...Díky!

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

doporučuju všem, mě se to teda líbí obojí, datum konečně i se jménem dne a vidím třeba i schůzku, kterou mám za dva týdny (taky proto, že jich tam zas tolik nemám ) - udělám jen celkovou rekapitulaci

Změna data na záložce HOME
    Windows-> soubor 41f4b074_manila --> v Poznámkovém bloku a v řádku IDS_DATEFORMAT upravit formát zobrazení data a vrátit zpět do Windows
    d.M.yy - 6.1.96
    dd.MM.yyyy - 06.01.1996
    ddd.M.yyyy - so.1.1996
    d.MMM.yy - 6.led.96
    d.MMMM yyyy - 6.leden 1996
    dddd d.M.yy - sobota 6.1.96

Více událostí na obrazovce (přesunutí data nad hodiny a zmizení ikonky hovorů - objeví se, až bude třeba)
    http://forum.xda-developers.com/show...26&postcount=1
    stáhnout CAB "Homescreen HD - Tore edition" pro neupravované TD2 (kdo má stejné pozadí na všech záložkách, tak si stáhne ten odkaz pod tím)
    nainstalovat a je to (nelekněte se jako já, zařízení se samo restartuje)

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Super tip. Uz jsem si datum take zmenil, avsak zadny z predchozi moznosti mi nevyhovovovala. Tak jsem si udelal datum ve formatu
    ,,sobota 6.června 2009"

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Tak si nemuzu pomoci, ale at zmenim prislusnou sekci v 41f4b074_manila jakkoli, datum se mi nezmeni a neustale ukazuje (dnes) "VI.6.2009". Nainstaloval jsem akorat ten cab soubor, co presune datum do horni radky, nic vic jsem neprovadel...zkousel jsem vzdy vypnout a zapnout zarizeni (predpokladam, ze je to to same jako SR, nebo ne?), ale zmena se neprojevila...kdyz ale ze slozky Windows prislusny soubor vytahnu a otevru v poznamkovem bloku, tak je to spravne, tedy pokud sedi navod na format data o par prispevku vyse...

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

myslim si jestli to nebude tim, ze mozna nemate pocestene zarizeni v registrech (mozna se pletu, jen me to tak napadlo)

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Formát datumu si můžeš změnit také v Advanced Configu. Já t používá pořád a nemusím lovit _manila soubory ve Windows.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Tak pocesteni jsem skutecne neprovedl, nebot jednak ho ani nechci a hlavne jsem si,nevšiml, ze by tu nekdo psal, ze je to nutné.. Mel jsem za to, ze staci regional settings pro cz.. Dokonce by mi to nevadilo ani v anglictine, chci jen jiny format data.. Je to tedy nutna podminka nebo ne? Dekuji za odpoved..

P.S. Pisu ted z diamonda a jsem snad rychlejsi jak z puvodniho ipaq 614c, ktery ale mel hw klávesnici.. pise se na tom opravdu skvele, zvlast s ceskou xt9..

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

pro ENG verzi (nepočeštěnou) TD2 by to měl být soubor 590ad244_manila

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Tak jsem si to nainstaloval a bezproblemu to jelo, akorat prestaly byt animovane hodiny (prestaly se preklapet).....

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zobrazení událostí kalendáře v TF3D
    Od sobul_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-08-2009, 20:30
  2. TF3D - číslo o počtu nepřečtených zpráv nechce zmiznout
    Od Superbobo75_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-07-2009, 14:05
  3. Format datumu na záložce HOME v TF3D