Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 600 WM2003 a Bluetooth?

NovoCZ (3)|20.7.2004 18:21
Nedokázal jsem rozchodit Looxe 600 a T39i přez Bluetooth, tak jsem Looxe upgradoval na WM2003 vč. patchu na V452, výsledkem je že bluetooth jako by na Looxu neexistoval, v Připojení jsou ikony IR a Připojení, v tomhle vloženém připojení je možnost jen Generic IrDA a jakýsi Hayes na COM1, o Bluetooth ani slovo, i když podle helpu by tady měl být. Moc prosím, pomozte mi někdo, právě a pouze kvůli Bluetooth jsem si Looxe kupoval ... (Vypínač Bluetooth je samozřejmě zapnutý, i když při přeinstalaci na VM2003 i patchů nebyl)
PavelR. (2184)|20.7.2004 19:23
[QUOTE="NovoCZ"]Nedokázal jsem rozchodit Looxe 600 a T39i přez Bluetooth, tak jsem Looxe upgradoval na WM2003 vč. patchu na V452, výsledkem je že bluetooth jako by na Looxu neexistoval, v Připojení jsou ikony IR a Připojení, v tomhle vloženém připojení je možnost jen Generic IrDA a jakýsi Hayes na COM1, o Bluetooth ani slovo, i když podle helpu by tady měl být. Moc prosím, pomozte mi někdo, právě a pouze kvůli Bluetooth jsem si Looxe kupoval ... (Vypínač Bluetooth je samozřejmě zapnutý, i když při přeinstalaci na VM2003 i patchů nebyl)[/QUOTE]

... lze spustit PlugFree? Je tam vůbec? Byla to oficiální ROM, pomocí které jsi upgradoval na WM2003? Neobnovoval si data ze zálohy provedené na PPC2002? Tvrdý reset předpokládám, že nepomohl ...

PavelR.
NovoCZ (3)|20.7.2004 22:54
... lze spustit PlugFree? Je tam vůbec? Byla to oficiální ROM, pomocí které jsi upgradoval na WM2003? Neobnovoval si data ze zálohy provedené na PPC2002? Tvrdý reset předpokládám, že nepomohl ...

Diky za tip, já se v tom fakt moc nevyznám a nemám na to moc času se do toho dostávat. PlugFree zabral, po dlouhém boji jsem to rozchodil, T39 vidí, vytočí a stáhnu i poštu. na net se ale zaboha nedostanu ... Kdyby jste někdo věděli, co v tom je, napošte mi prosím. Po zadání adresy to napíše (v podstatě ihned) že požadovaná stránka nebyla nalezena. Připojený to je a poštu to stahne. Tak nevim, IP adresu když vyplním, tak se to nepřipojí.

Obnova dat ze zálohy jaksi nešla, napsalo mi to žže data z 202 nejdou spustit v 2003 a hotovo, ještě že jsem byl nedůvěřivý a zálohoval vše i klasicky na SD jartu a do Outlooku.
Pavel Koza (4761)|21.7.2004 08:21
[QUOTE="NovoCZ"]Obnova dat ze zálohy jaksi nešla, napsalo mi to žže data z 202 nejdou spustit v 2003 a hotovo, ještě že jsem byl nedůvěřivý a zálohoval vše i klasicky na SD jartu a do Outlooku.[/QUOTE]

Obnova ze zalohy NESMI jit! Vzdyt vy tam mate uplne jinej system. Pokud jste ze zalohy obnovoval cokoliv jineho, nez soubory (vase data), tak jsou priciny problemu zcela zrejme.

Jinak, pokud se to chova takto, zkuste spustit ze slozky Windows soubor welcome.exe
NovoCZ (3)|21.7.2004 08:34
[QUOTE]Jinak, pokud se to chova takto, zkuste spustit ze slozky Windows soubor welcome.exe[/QUOTE]

Diky moc, zabralo to !!!

Jinak ta zaloha byla jen dokumenty ...