Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ztlumení hovoru "facedown"

No1 (74)|1.6.2009 21:00
Zdravím
Na Diamondu1 mi fungovalo ztlumení vyzvánění horovu otočením telefonu displayem dolů. Ale D2 toto ingoruje. Ověřil jsem nastavení registrů HKLM\Software\HTC\PHONE : FaceDownMuteRing a HKLM-Software-HTC-HTCSensor-GSensor-Phonecallmute a oboje mám na 1.
Mám v něm originální ROM od O2 a v podstatě jedinou změnou je instalace Advance config, ale tam jsem neobjevil žádnou volbu, kterouch bych to mohl pokazit nebo naopak napravit.

Díky za nakopnutí
Zdeněk
sikula05 (272)|1.6.2009 21:16
Také jsem to chtěl zprovoznit, ale já ani v origoš ROM-Eng, ty položky vůbec nemám...
xaries (195)|1.6.2009 21:28
Nechci byt vubec chytrej ale nato byla nejaka aplikace neco jako spojena aplikace s G-sensorem.Mrknu se taky
omebe (8)|2.6.2009 08:22
Mě to funguje, mám EN verzi. Registry mám nastavený stejně jak Czech.
sikula05 (272)|2.6.2009 10:28
Tak dvě zprávy,obě špatné:no: ty položky tam mám i já-jen jsem slepej,ale i když jsem to nastavil jak píšete...tak nefunguje:((

A ještě sem pastnu návod ze Smartwiki...je to tam popsáno přesne opačně...ale i tak nefunguje.

Využijte naplno možností pohyboveného senzoru. Pokud si v registrech na adrese HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\PHONE u položky FaceDownMuteRing nastavíte hodnotu na 0 (defaultně je 1), a během příchozího hovoru pak telefon otočíte displejem dolů, dojde k automatickému ztlumení vyzváněcí melodie.


A ještě navíc jsem zjistil že mě nefunguje při přijmání hovoru tlačítko mute:no:
zikumndl (15)|24.6.2009 09:38
zkuste stahnout HDT WEAK CZ na smartmanii
sikula05 (272)|24.6.2009 11:10
Prostě nefunguje...ale když používám Galarm, tak v něm konec buzení otočením dolů funguje normálně...