Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prach pod displayem

mistm (477)|31.5.2009 10:02
Zvazuji koupi HTD2 a na xda jsem narazil na problem s prachem pod displayem. Rad bych se zeptal uzivatelu zde, zda trpi "podprasenym" displayem.

Hlasovani na xda: Dust under the display close to volume up button
prvni thread o prachu na xda: Are dust under your screen?

Dekuji za odpovedi.

PS: Jinak v ankete si od "ano" odectete jeden hlas. Dostal se tam nedopatrenim.

EDIT:
Uvital bych krom hlasovani i komentare

1) jak dlouho mate zarizeni?
2) prach ano/ne?

EDIT2:
mozne reseni: Dust under the touch screen - solution!!!
xkovi_ce4you (568)|5.6.2009 13:57
Tak zařízení mám od včerejška, koupeno v CZC a prach je tam prakticky od začátku, co jsem se koukal - po 2 hodinách nalepování a sundavání folie, neboť pořád se tam objevoval prach - takže kolečko teplá voda, mýdlo, osušení, nalepení jsem opakoval snad 20krát (jsem asi divnej, že :D ), jsem se vrhnul na sledování, zda tam prach je a hle, je tam. Tedy ja bych to nenazýval prachem v pravém slova smyslu, protože to není klasický prach, co se objevoval pod krytkami displeje na běžných telefonech, co jsem přdtím míval, ale jsou to jakési (snad kovové???) stříbřité piliny, co se tam objevují - zatím to není nijak hodně patrné, kdybych nešel na jistotu a nesoustředil se na to (proto věřím, že spousta lidí si toho ani nevšimla, že je tam má). Jen jsem zvědav, zda mi taky zmizí, jako to píší někteří na XDA...skoro to vypadá na to, že diamond asi po prvních pár dnech používání působí nějakou statickou elektřinou, co přitáhne tyto drobné kovové piliny a po čase poleví a piliny spadnou kamsi do prostoru uvnitř přístroje ;)
aldalda (5)|9.10.2011 17:50
Nezkoušel jsem, ale v zimě až budu mít čas se do toho pustím. Kdyžtak dejte info jestli se to někomu povedlo. http://translate.google.cz/translate?ie=UTF8&sl=en&tl=cs&twu=1&u=http://forum.xda-developers.com/showthread.php%3Ft%3D418968