Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Zobrazení jména+přiřazený druh vyzvánění

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Dobré poledne a dobrou chuť pokud právě obědváte. Může mi, prosím, někdo vysvětlit, proč se nezobrazuje taková triviální věc, jako je jméno volajícího pokud bylo předtím uloženo do kontaktů? Na displayi D2 se zobrazuje číslo volajícího jako "neznámé" přestože je uloženo v kontaktech a má přiřazen obrázek i svoji vyzvánění melodii staženou z domovské stránky HTC a je ve formátu .mp3. Melodie určená pro kontrétní číslo také nevyzvání, místo toho vyzvání základní melodie přiřazená pro vyzvánění telefonu. Číslo je uloženo v mezinárodním formátu. Kontakty byly vloženy prostřednictvím synchronizace z Outlooku a přístroj byl restartován.Jsem z toho blázenops:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Nemas kontakt ulozeny duplicitne?Tj na sim karte i v pevne pameti??Pak tento problem nastane.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

...ano, to mám. Kontakty jsou uloženy na SIMce i v telefonu a aktivováno je zobrazování jen v telefonu. Mám obsah SIM karty vymazat?

Registrace
    Jun 2006

Tak to je presne ten problem,ze se ti pak nezobrazi jmeno volajiciho,kontakty na sim vymaz,restartuj a pak bude chodit zobrazovani korektne.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

...bezva. Děkuji! Jdu na to a dám vědět.:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

A neslo by to proste jen nejak vypnout,aby se neobrazovaly kontakty na sim?
    Tohle duplicitni zobrazeni me stve uz dlouho,ale nechci si smazat kontakty na sim,jezdim na dlouhodobe trasy a kdyz by mi kleknul foun tak jen sim prendam do jineho tel a zakladni kontakty tam mam,proto bych je nerad mazal ale radeji jen nejak skryl.

Registrace
    Jun 2006

Skryti bohuzel nepomuze,co mam vyzkousene.
    Neni na to alergicky jen WM,ale i napr. Symbian.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Hm,tak to je spatne,diky za odpoved.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

hmm. Tak jsem se radoval předčasně. SIM karta je prázdná, v telefonu zůstaly pouze kontaky uložené v paměti. Pro jistotu jsem si nechal zavolat, uložil číslo volajícího, přiřadil k němu profily - fotku, vyzvánění. Uložil, restartoval telefon. A nic. Před příjmem hovoru se zobrazí pouze číslo volajícího - nikoli pod uloženým jménem a šedý avatar, nikoli uložená fotka.

Je to divný. Vše takto uložené se zobrazuje korektně, vč. obrázku, ale pokud mi ten samý kontakt zavolá, nic.

Registrace
    Jun 2006

Restartoval jsi telefon po vsech operacich?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

...ano. To jsem provedl. Raději dvakrát.ops:
    Pomalu ale jistě ve mě uzrává rozhodnutí vrátit vše obchodníkovi ještě ve lhůtě 14 dní zpět. Telefon jsem kupoval teprve ve středu.

Registrace
    Jun 2006

Co jsi vse instaloval??Nedelal bych tak unahlene zavery.Mas CZ nebo EN verzi??

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Neinstaloval jsem nic.Původní můj telefon Nokia 6131 odešel do věčných lovišť a já měl veškeré kontakty uložené v telefonu,nikoli na SIM kartě.I zašel jsem do autorizovaný pobočky T-mobile, zda-li by mi mohli z telefonu ta data nějakým způsobem na SIM kartu přehrát. To se povedlo a karta byla použita teď do Diamonda2. Mimochodem je to CZ verze. To bylo ve čtvrtek a od té doby celou dobu "zápasím" s takovou základní věcí, jakou je zobrazování profilů volajících. Na nějaké "vyšší dívčí" ještě nebyl vůbec čas.
    Známý mi ještě poradil zkusit "tvrdej reset" - má někdo ponětí, co to znamená?
    Pan Chocholoušek by ze mě měl radost.)

Registrace
    Jun 2006

To ti poradil dobře. Hard Reset můžeš udelat bud z menu anebo souhrou prstu a tlačítek tak,že stiskneš současně tlačítka Volume Up + Volume Down a stylusem zmáčkneš softwarový restart (tlačítka ještě chvíli podrž,pak pust). Na displeji se objeví nabídka, zda chceš obnovit tovární nastavení nebo celou operaci zrušit. Opětovným stiskem klávesy Volume Up provedeš hardwarový restart. Stiskem kteréhokoliv jiného tlačítka HR přerušíš.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Dělá mě to taky. Mám CZ od O2. Narazil jsem na to zatím u par kontaktů. Stačí u nich smazat předvolbu +420 a začnou se ti zobrazovat správně. Proč to dělá jen u některých kontaktů se mi nepodařilo zjistit.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velikost paměti a její druh
    Od washington_ce4you v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-07-2010, 16:10
  2. Doručenka - zobrazení jména
    Od smidlu v sekci Touch HD
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 02-03-2009, 17:27
  3. Nový druh HTC Slider: pa-rá-da!