Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: Zobrazení jména+přiřazený druh vyzvánění

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Jestli to nebude zase nejaky neduh pouze u cz verze.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tvrdej restart jsem raději nedělal. V manuálu stojí že pokud se tlačítka vol + - a napájení zmáčknou, tak se objeví oznámení, že "tato operace odstraní všechna vaše osobní data a obnoví nastavení z výroby." Problém je v tom, že v manuálu je toto zobrazení popsáno v češtině a když jsem to provedl bylo toto ohlášení oznámeno v angličtině. Nechci se v tom příliš vrtat, aby se náhodou nestalo, že pokud by toto vše nepomohlo a já se rozhodl přeci jen zboží vrátit, aby mi obchodník vrácení zboží neuznal s odůvodněním, že se ztratila česká lokalizace.

Registrace
    Jun 2006

Ceska lokalizace se neztrati,je obsazena uz v rom ve slozce Windows.Po HR se spusti autorun vcetne ceske lokalizace,protoze zaklad romky je WWE a cestina je doinstalovana pomoci SunnySoft Interwrite.
    Casto se vyskytuji v takto udelane cestine chyby,proto ji primo nesnasim.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

hmm. Na problémy s českou lokalizací jsem zde na fóru ještě před zakoupením četl několik příspěvků. Přesto jsem do ní šel a tuším, že to byla asi chyba.

Registrace
    Jun 2006

Uz od Kaisera bylo nekolikrat slibovano ze budou ceske ROM jako takove a ne antiwir typu Interwrite.
    U touch HD byl take dost dlouhou dobu bug v cestine co se tyce zase bluetooth nez vysel opravny patch.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zkusil jsem ještě poslední pokus, jak psal brutulus a zdá se, že se to umoudřilo. Volající se najednou zobrazuje, jak má i včetně melodie. Moc děkuju!!! Teď jen vědět, jeslti mám projít v kontaktech všechna čísla a zkorigovat mezinárodní předvolby, či nikoli. Asi si nechám od všech zavolat abych to zkusil.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Řeším stejné dilema. Čekat až mě zavolá všem 300 lidí co mám v kontaktech nebude to pravé ořechové. Smazat u všech +420 ? Nevím ze zahraničí nevolám. Nejhorší je, že většina čísel funguje bez problémů i s + 420. Nemůžu najít žádné pravidlo proč se něco nezobrazuje. Mám vyzkoušené, že to blbne jak u mobilů pak i u čísel z pevné.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Tak jsem udělal HW reset nedal načíst kontakty se SIM (stejně je prázdná). Udělal synchronizaci s outlookem a vypadá to, že to začlo fungovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od htcjirka
    Nemas kontakt ulozeny duplicitne?Tj na sim karte i v pevne pameti??Pak tento problem nastane.
    Naštěstí to není pravda. Mám základní kontakty i na simce a vše se mi zorbrazuje správně. Na jediný problém tohoto druhu na který jsem narazil bylo, když jsem měl v outlooku číslo uvedené jako Jiné - to se pak ve WM vůbec neobjevilo. Přehození do kategorie mobilní je vše v pořádku. Tak mi to trošku připadá, jeslti za vaše trápení opravdu nemůže ta čeština. Má tento problém někdo s En verzí? Já tedy ne :-)

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tak jsem ode všech kontaktů odmazal +420 a stejně nepomohlo !

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Stačí udělat zálohu přes SPB Backup
    Kód:
    http://www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/backup/
    + udělat Hard reset a neimportovat do telefonu kontakty. Vyplatí se mít vše nainstalované na SD kartě, nemusíte pak nic instalovat :-) Děkuji všem za pomoc .

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Velikost paměti a její druh
    Od washington_ce4you v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-07-2010, 16:10
  2. Doručenka - zobrazení jména
    Od smidlu v sekci Touch HD
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 02-03-2009, 17:27
  3. Nový druh HTC Slider: pa-rá-da!