Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zasekávající se Pocket informant

Marian Veselý (662)|29.5.2009 16:07
Tak se mi na TP 2 zasekává Pocket informant. Ať nainstaluju jakoukoli verzi, starší či novější, tak mi občas kousne celý telefon. Máte nějaké zkušenosti?
Mashe (622)|29.5.2009 16:09
vubec .. mam pocket informant 8 a jede bez problemu ... zkus priblizit v jake situace se zasekava a testnu
Marian Veselý (662)|29.5.2009 16:21
Kdyz pouziju nejake menu. Ne vzdy, ale celkem casto.
Mashe (622)|29.5.2009 20:26
ac nerad, ale potvrzuji ..

krom toho (nevim jeslti to ma spojitost s timhle nebo s SPB FInance) ale kazdou chvili se snazi odeslat chybu .. furt to haze neco s MANILA.exe
Marian Veselý (662)|29.5.2009 23:04
Chybu se u me odeslat nesnazi. Na diskuznim foru podpory Pocket informantu i na strankach Xda developers se tojiz resi u HTC diamond 2. azatim bez vysledku. Je to problem TF3D verze 2.
zsadek (156)|30.5.2009 15:51
Myslím, že problém nění v TF3D Nemám nainstalováno a seká se mi taky. Dávám to za vinu změněnému systémovému menu.
Marian Veselý (662)|30.5.2009 16:01
Tak jsem to v podstate myslel. K zaseku dojde vzdy v pripade stisknuti nejake polozky vyvolavajici menu. To j e bohuzel v novem TF3D prizpusobeno ovladani prsty a to vidim jako zakopaneho psa. Jde o to jak dlouho bude trvat nejaky fix, protoze je diky tomu PI aktualne nepouzitelny.
Marian Veselý (662)|30.5.2009 18:28
tak jsem napsal na support Web IS. Slibuji odpoved do dvou pracovnich dni, tak uvidime. Kazdomadne sleduju diskuze na xda k tomu tematu, pokud nekdo na neco prijdete, tak to sem postnete. tyka se to i Diamonda 2.
Marian Veselý (662)|30.5.2009 23:52
spatne zpravy panove. vypada to ze chyba bebi na strane PI:

"The HTC Diamond 2 has a major bug in its shipping software - specifically the HTC Menu software which causes Pocket Informant to crash in certain situations. This is a bug in the HTC software - not Pocket Informant. The bug is that in HTC Menu, dynamically generated menus with an ampersand in them will crash.

We've contacted HTC to let them know about this."

Pokud se to tyka diamondu 2, je pravdepodobne, ze to bude i na Rhodiu.
Zdenek Malinsky (9781)|31.5.2009 00:01
[quote=Marian Veselý]K zaseku dojde vzdy v pripade stisknuti nejake polozky vyvolavajici menu.[/quote]A jiný program to při vysunutí nabídky nedělá? Nemám D k dispozici, abych si to vyzkoušel, ale nejde použít alespoň nějaký workaround (občůrání)? :? Počítám, že máš poslední verzi (není tam někde na fóru testovací beta?).
Zatím můžeš aspoň testnout jiné PIM aplikace (Agenda Fusion, Agenda One, Extreme Agenda, Agendus) než to soudruzi z WebIS opraví. ;)

Marian Veselý (662)|31.5.2009 09:26
soudruzi z WEB IS za to nemohou. Ted jsem dostal mail z technicke podpory, ze problem je u HTC, ze je o tom jiz informovali. Predpokladam, ze se tedy nebude jednat o jedinny soft, u ktereho to bude delat. Z toho co mam zatim nainstalovano to dela jen PI. Jak to ochcat nevim a ani na xda dev nikdo zatim nic nevymyslel.
Bobanovicz (511)|31.5.2009 11:18
Nevím jestli to má s tímto souvislost, ale u BeejiveIM se mi už 2x stalo, že po zmáčknutí menu mi zatuhne celý telefon a pomůže jen restart, u TP1 se mi to nikdy nestalo.
Marian Veselý (662)|31.5.2009 11:28
ano, to je presne ono. Źádná z aplikací v telefonu to nedělá, dělají to jen některé doinstalované aplikace. Dle toho co mi odopvěděli z HTC je to problém těch nových menu.

Zde to je:
Greetings and thank you for contacting us.

The HTC Diamond 2 has a major bug in its shipping software - specifically the HTC Menu software which causes Pocket Informant to crash in certain situations. This is a bug in the HTC software - not Pocket Informant. The bug is that in HTC Menu, dynamically generated menus with an ampersand in them will crash.

We've contacted HTC to let them know about this.

We appreciate having the opportunity to help and service you. Please let us know if there is anything more we can do.

--
WebIS Customer Care
Sako verife (476)|2.6.2009 17:23
[quote=Bobanovicz]Nevím jestli to má s tímto souvislost, ale u BeejiveIM se mi už 2x stalo, že po zmáčknutí menu mi zatuhne celý telefon a pomůže jen restart, u TP1 se mi to nikdy nestalo.[/quote]

presne stejny problem mam u TP1 a tohohle programu kdyz zmacknu menu, ale mel jsem jinou rom. Taky ROMeOS2, ale mela mit menu jako TP2. Takze bych videl ten problem v Rhodiu, nebo jak se to jmenuje...
Mashe (622)|8.7.2009 23:11
tohle http://kb.webis.net/questions/139/Make+TouchFlo+integrate+with+Pocket+Informant by melo udajne pomoct, ale zatim jsem nezkousel, behem zitrka snad budu moct dodat nejaky update ...
(ale kdyby se nekomu chtelo driv, tak mate moznost :cool: )
Marian Veselý (662)|9.7.2009 17:46
jak jsi dopadl? Me totiz neni jasny co ma SSMaPa spolecnyho s padajicim PI :-)
Mashe (622)|14.7.2009 10:48
[quote=Marian Veselý]jak jsi dopadl? Me totiz neni jasny co ma SSMaPa spolecnyho s padajicim PI :-)[/quote]

ja to nasel jako radu na support foru, ale furt sem jeste nenasel cas abych se k tomu dostal .. az se k tomudostanu dam vedet ..
zsadek (156)|19.7.2009 14:42
Tak tohle funguje možná na TF2D nebo TF3D. Mě to dělá jen PI a pouze s rom 6 (nové menu). Mám Kaisera II a podle všech mých pokusů to je problém jen PI.